Сьогодні, 7 грудня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Назва районного підрозділу |
Населений пункт |
Назва вулиць на яких буде відсутнє постачання електроенергії |
Роботи |
Години проведення робіт |
Баришівський |
с.Лукаші (частково) |
вул. Бабушкіна, Будьоного, Гагаріна, Горького, Жовтнева, Жукова, Зарічна, Індустріальна, Кірова, Комсомольська, Криворізька, Леніна, Лугова, Набережна, Новомсковська, Саксаганського, Степова, Студенська, Терновська, Чапаєва, Шахтарська, Шевченка, Щорса. |
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 16-30 год |
Баришівський |
Дернівка |
вул Молодіжна |
Реконструкція |
з 10.00. до 16.00 |
Баришівський |
С.Гостолуччя |
вул..Шевченка, Гагаріна, Жовтнева, Франка, Трубіжська, Молодіжна, Паркова, Садова, Центральна, Озеряний, Лісова, Ватутіна, Мічуріна, Зелена, Польова, Ломоносова, Квітнева, Сонячний, Дачна, Чкалова, ЛесіУкраїнки, Пушкіна, Космонавтів, Сонячна, Вишневий, Вишнева, Лугова, Луговий, Якова Богдана |
Технічне обслуговування |
з 9 по 15 год |
Білоцерківський |
Коженики |
Новосельська |
чистка траси |
з 8-15 по 18-30 год |
Білоцерківський |
Озірне |
вул.Надрічна |
чистка траси |
з 8-15 по 18-30 год |
Білоцерківський |
Озірне |
вул.Надрічна |
чистка траси |
з 8-15 по 18-30 год |
Білоцерківський |
Біла Церква |
50р.Перемоги, Запорізька, Партизанська,Червонофлотська, Гетьмана Сагайдачного |
Капітальний ремонт |
з 6 по 20 год |
Білоцерківський |
Біла Церква |
вул.Героїв Небесної Сотні, Васильківська, Юр]ївська, Підвальна |
чистка траси |
з 8-15 по 18-30 год |
Богуславський |
Хохітва |
Чапаєва Молодіжна Щорса пр Польовий |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Бориспільський |
Галавурів |
вул.Леніна,Чкалова,Паркова,Шевченка |
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 17 год |
Бориспільський |
Бориспіль |
вул.Полтавська,комсомольська |
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 17 год |
Бориспільський |
Ревне |
вул.Леніна |
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 17 год |
Бориспільський |
Глибоке |
вул.Журавлина,Озерна,Суворова |
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 17 год |
Бориспільський |
Проців |
вукл.Радянська |
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 17 год |
Бородянський |
Н.Корогод |
село |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 17 год |
Бородянський |
Бородянка |
школа № 2, Паркова, 7, 9, церква |
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 17 год |
Броварський |
с.Світильня |
вул.Жовтнева |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Броварський |
с. Княжичі |
Миру, Майська, Слави |
Капітальний ремонт |
з 08 по 20 год |
Броварський |
с.Світильня |
вул.Жовтнева |
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 17 год |
Броварський |
|
|
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 17 год |
Васильківський |
с.Безп'ятне |
вул.Молодіжна, Шевченка
Червоне: Молодіжна
Застугна: Лесі Українки пров. |
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 18 год |
Вишгородський |
Димер |
Глибочицька, Миру, Франка, Пушкіна |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Вишгородський |
Димер |
Глибочицька, Миру, Франка, Пушкіна |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Вишгородський |
Литвинівка |
Т.Шевченка |
Реконструкція |
з 9 по 18 год |
Володарський |
Гайворон |
Колгоспна |
Капітальний ремонт |
з 8-15 по 18-30 год |
Володарський |
Гайворон |
Колгоспна |
Капітальний ремонт |
з 8-15 по 18-30 год |
Згурівський |
с. Щасливе |
вул. Садова |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 19 год |
Іванківський |
с. Зарудня |
Шкільна |
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 18 год |
Ірпінський |
Ірпінь |
Ірпінь Лисенка, Бучанський, Лермонтова, Комінтерна, Надсонова пров., Мечнікова, Толстого |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 19 год |
Ірпінський |
Буча |
Буча Центральна, Гагаріна, Лугова, Гагаріна пров., Садова, Водопроводна |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 19 год |
Ірпінський |
Ірпінь |
Ірпінь Лисенка, Бучанський, Лермонтова, Комінтерна, Надсонова пров., Мечнікова, Толстого |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 19 год |
Ірпінський |
Буча |
Буча Набережна, Комарова, Максима Ридзанича, Радянська, І. Франка, Максима Ридзанича пров. |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 19 год |
Кагарлицький |
с.Бурти |
вул.Шевченка |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Кагарлицький |
с.Бурти |
вул.Шевченка |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Кагарлицький |
с.Панікарча |
вул.Кооперативна,Кузьминці |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Макарівський |
Бишів |
вул.Польова |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Макарівський |
Бишів |
вул.Польова |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Миронівський |
Ємчиха |
Петровського |
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 17 год |
Обухівський |
c.Перше, с.Копачів |
c.Перше Травня вул.Лісова; Рильського; Маяковського; Васильківська; Поповича; Зарічна; Центральна;с.Копачів вул.Центральна; Шевченка; Миру; Затишна; Щорса; Лісна |
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 18 год |
Обухівський |
м.Українка |
Вул.Приозерна |
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 18 год |
П.Хмельницький |
Циблі |
Дніпровська.Шевченка.Гагаріна. |
чистка траси |
з 8-30 по 16-30 год |
Рокитнянський |
Запруддя |
Івана Франка |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 17 год |
Сквирський |
Шапіївка |
Лугова |
чистка траси |
з 8-15 по 18-30 год |
Сквирський |
Великополовецьке |
Соборна,Стадіонна |
чистка траси |
з 8-15 по 18-30 год |
Сквирський |
Шапіївка |
пров.Польовий |
чистка траси |
з 8-15 по 18-30 год |
Ставищенський |
Сніжки |
Польова |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Ставищенський |
с.Сніжки |
вул.Польова |
Чистка траси |
з 8-30 по 19 год |
Таращанський |
Северинівка |
Господарство |
чистка траси |
з 8-30 по 18 год |
Таращанський |
Северинівка |
Господарство-пилорама |
чистка траси |
з 8-30 по 18 год |
Тетіївський |
с.Кашперівка |
вул. Шевченка, Сонячна, Прибережна, Чайковського, Новаторів, пров.. Героїв Чорнобиля |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Фастівський |
Борова |
Театральна |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 19 год |
Фастівський |
Борова |
Театральна |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 19 год |
Фастівський |
Велика Снітинка |
Леніна; Ковпака Гайдара |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 19 год |
Фастівський |
Фастів |
Пушкіна; Заборовського; пр. Заборовського; пр. Пушкіна Соборна; Унавська Комсонавтів,Зарічна,Димитрова |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 19 год |
Фастівський |
смт.Борова |
вул.Театральна |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 19-00 год |
Фастівський |
смт.Борова |
вул.Театральна |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 19-00 год |
Чорнобильський |
м.Чорнобиль |
Чорнобиль Без назви, Радянська |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 19 год |
Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.
В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.
Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.
Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 6 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)
Фото: phoneinf.com
КиевVласть