Сьогодні, 4 грудня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Назва районного підрозділу |
Населений пункт |
Назва вулиць на яких буде відсутнє постачання електроенергії |
Роботи |
Години проведення робіт |
Білоцерківський |
Шкарівка |
Шкільна, пров.Шкільний, Квітнева, Тополина |
чистка траси |
з 8-15 по 18-30 год |
Білоцерківський |
Узин |
вул.П.Мирного |
чистка траси |
з 8-15 по 18-30 год |
Білоцерківський |
Узин |
вул.П.Мирного |
чистка траси |
з 8-15 по 18-30 год |
Білоцерківський |
Фурси |
вул.Садова, Кам'янська |
чистка траси |
з 8-15 по 18-30 год |
Білоцерківський |
Фурси |
вул.Польова |
чистка траси |
з 8-15 по 18-30 год |
Білоцерківський |
Біла Церква |
вул.Декабристів, Щорса, Дачна, Клінічна |
Капітальний ремонт |
з 6 по 20 год |
Богуславський |
Хохітва |
Тр Бригада |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Богуславський |
Яцюки |
Хутір |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Богуславський |
Чайки |
Магазин Центральна Млин Магазин Кузня СТО Пилорама |
Технічне обслуговування |
з 9-00 по 18 год |
Бориспільський |
фермерське господарство |
|
Технічне обслуговування |
з 10-00 по 16 год |
Бориспільський |
фермерське господарство |
|
Технічне обслуговування |
з 10-00 по 16 год |
Бориспільський |
М.Олександрівка |
вул.Гагаріна,Чапаєва,Чкалова |
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 17 год |
Бориспільський |
Щасливе |
вул.Героїв Майдану |
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 17 год |
Бориспільський |
В.Олександрівка |
вул.Кочнева,Матросова |
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 17 год |
Бориспільський |
М.Олександрівка |
вул.Матросова |
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 17 год |
Бориспільський |
Бориспіль |
вул.Л.Толстого |
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 17 год |
Бородянський |
Бородянка |
Центральна |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 17 год |
Бородянський |
Пісківка |
лікарня, Шкільна, Тетерівська |
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 17 год |
Броварський |
Квітневе |
пров.Залізничний |
Технічне обслуговування |
з 8 по 20 год |
Броварський |
с. Красилівка |
Привітна, Грушевського, Б.Хмельницького,Березнева, Корольова, Київська |
Технічне обслуговування |
з 8 по 20 год |
Броварський |
смт Велика Димерка |
Поштова, Бобрицька, Морозова, Гоголівська, Горького,Заліська |
Технічне обслуговування |
з 8 по 20 год |
Броварський |
смт Калита |
Піщана(Червоноармійська) |
Технічне обслуговування |
з 08 по 20 год |
Броварський |
с.Богданівка |
Всі вулиці |
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 17 год |
Броварський |
|
|
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 17 год |
Васильківський |
с.Залізне |
вул.Горовий, Польовий, Народна, Садова, Польова
Борисів: Клименка
Організації:
КРУШИНСЬКА С/РАДА |
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 18 год |
Вишгородський |
Гута-Катюжанська |
Шевченка |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Вишгородський |
Гута-Катюжанська |
Подільська |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Вишгородський |
Гута-Катюжанська |
Шевченка, Подільська |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Вишгородський |
Осещина |
Прорізна,Київська, Набережна |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Вишгородський |
Осещина |
Садова, Вишгородська |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Вишгородський |
Димер |
Бударіна, Революції, Зоряна, Благовісна, Покровська, Шевченка |
Технічне обслуговування |
з 9 по 18 год |
Вишгородський |
Литвинівка |
Т.Шевченка |
Реконструкція |
з 9 по 18 год |
Вишгородський |
Вишгород |
Парусна |
Технічне обслуговування |
з 9 по 17 год |
Володарський |
Володарка |
Поліська Підгірна Миру |
чистка траси |
з 8-15 по 18-30 год |
Володарський |
Володарка |
Пров Квітневий Крупської Миру |
чистка траси |
з 8-15 по 18-30 год |
Володарський |
Володарка |
Аграрний коледж, КНС-2 |
Технічне обслуговування |
з 8-15 по 18-30 год |
Володарський |
Володарка |
Лугова |
Технічне обслуговування |
з 8-15 по 18-30 год |
Володарський |
Володарка |
Лугова |
Технічне обслуговування |
з 8-15 по 18-30 год |
Згурівський |
с. Пасківщина |
вул. 8 Березня, Миру, Свердлова (частково), промисловий магазин. |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 19 год |
Іванківський |
с. Жиривпілля, |
Запоріжська, суш. Завод, хліб завод |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Іванківський |
Жерева |
Жеревська |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Іванківський |
Тетіївське |
Шевченка, Соборна, центральна |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Іванківський |
Підгайне |
господарство,Сергієнко |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Іванківський |
Яхнівка |
котеджи,С/ТСонячне |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Іванківський |
Кухарі |
Заводська, Л. Українкиб С/Т Байкал |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Ірпінський |
Буча |
Буча Ястремська, Києво-Мироцька, Камінського, А.Солов'яненка, І.Світличного, В. Кондратюка, М. Дунаєвського, 4 Лінія, Вадима Гетьмана, Є. Коновальця, Верьовки Григорія, Степана Васильченка, Володимира Антоновича |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 19 год |
Кагарлицький |
с.Б.Щучинка |
вул. Героїв Дніпра, Лесі Українки, Чорнобильський масив |
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 18 год |
Кагарлицький |
с.Расавка Слобідська |
вул. Шевченка, Мирного |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Кагарлицький |
с.Расавка Слобідська |
вул.Мирного |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Києво-Святошинський |
Вишневе |
Вітянська, Лесі Українки, Промислова |
реконструкція |
з 9 по 17 год |
Макарівський |
Маковище |
КСП |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Макарівський |
Плахтянка |
Коцюбинського ,Чапаєва,Ватутіна, Жовтнева ,Комунал., Кавказька, Буковинвська, Речицька |
Реконструкція |
з 10 00 по 17 год |
Макарівський |
Гавронщина |
Київська, Шевченка, Первомайська, Товстоліська, Жовтнева |
Реконструкція |
з 10 00 по 17 год |
Миронівський |
Ємчиха |
Петровського |
Капітальний ремонт |
з 8-30 по 17 год |
П.Хмельницький |
Пристроми |
Першотравнева.Пролетарська. |
чистка траси |
з 8-30 по 16-30 год |
П.Хмельницький |
Дем"янці |
Кучеренка. |
чистка траси |
з 8-30 по 16-30 год |
П.Хмельницький |
Дем"янці |
Слави. |
чистка траси |
з 8-30 по 16-30 год |
Рокитнянський |
Рокитне |
Червона Січ |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 17 год |
Ставищенський |
Антонівка |
Лесі Українки,Шкільна, |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Ставищенський |
с.Антонівка |
вул.Л.Украінки,Лісова,Матросова,Перемоги,Шкільна |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 19 год |
Ставищенський |
|
Хол.участок |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 19 год |
Таращанський |
Потоки |
Вишнева,Центральна,пров.Центральний |
чистка траси |
з 8-30 по 18 год |
Тетіївський |
с.Високе |
вул.Прорізна,Жовтнева. |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Тетіївський |
м. Тетіїв |
вул. Центральна, пров..Метулинського |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Тетіївський |
с. Дібрівка |
Скарбова,Вишнева,Середня |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 18 год |
Фастівський |
Софіївка |
Остапенка,Яхнянська |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 19 год |
Фастівський |
Софіївка |
Остапенка,Яхнянська |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 19 год |
Фастівський |
с.Софіївка |
вул.Яхнянська |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 19-00 год |
Фастівський |
с.Софіївка |
вул.Остапенко |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 19-00 год |
Чорнобильський |
м.Чорнобиль |
Чорнобиль Радянська, Без назви |
Технічне обслуговування |
з 8-30 по 19 год |
Яготинський |
м. Яготин |
вул. Набережна, Посітька, Шкільна площа, Заводська, Заводський, Островського, Набережний, Шевченка |
Технічне обслуговування |
з 9 по 16 год |
Яготинський |
м. Яготин |
вул. Клубна, Маяковського |
Технічне обслуговування |
з 10 по 16 год |
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм
Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.
В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.
Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.
Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 3 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)
Фото: phoneinf.com
КиевVласть