суббота, 28 ноября 2020 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 30 жовтня 2020 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 30 жовтня 2020 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 30 жовтня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському та Фастівському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту  "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Білоцерківський с.М.Вільшанка вул.Миру, вул.Миру, пров.Миру,1-й,2-й,3пров.Миру, вул.Шкільна, пров.Перемоги Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Білоцерківський с.Храпачі вул.Молодіжна Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Білоцерківський с.Храпачі вул.Ярова, Колгоспна Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Білоцерківський м.Біла Церква Ак.Кримського ( юридичні споживачі) Технічне обслуговування з 8-30 по 17 год
Білоцерківський м.Біла Церква вул.Сагайдачного Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Білоцерківський с.Шкарівка вул.Квітнева,Шкільна;пров.Шкільний,Дитсад Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Білоцерківський м.Біла Церква вул.Некрасова 82,86,84,80,юридичні Технічне обслуговування з 8-30 по 17 год
Богуславський Семигори Семигори Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Богуславський Дмитренки Садова Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Богуславський с Дмитренки Красилівка Садова Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Бориспільський Чубинське, В.Олександрівка, М.Олександрівка Виставкова , Дачна, Погребняка, Виноградна, Хаврука, Вербицького, Яблунева, Садова-Дачна, Незвалежності , Гагаріна, Л.Укрвїнки, Київська, Молодіжна, Сухомлинського Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Бориспільський с. Чубинське с. м.Олександрівка с. В. Олександрiвка Чубинське: вул. Виставкова, Дачна, Л.Шевцовой, Погребняка, Виноградна, Київська, Бориспільська, Наукова, Вербицького, Хаврука, Яблунева, Садово-Дачна, Садибна, СТ “МВС України”, Садова Мала Олександрівка: вул. Лісова, Соснова, Садово-Янтарна, Київська, Гагаріна, Пшенична, Малинова, Янтарна, Горіхова, Космічна Велика Олександрiвка: вул. Вишнева, Київський Шлях, Незалежності, Б.Хмельницького, Гагаріна, Сухомлинського, Молодіжна, Кочнєва, Європейська, Тиха, Чубинського, Лесі Українки, Озерна, Сонячна, Каштанова, Петлицького Капітальний ремонт з 8-30 по 19 год
Бориспільський с. Гора вул. Горіхова, Польова, Гоголя, Проектна, Київська, Чубинського, Зоряна, Вишнева, 8 Березня, Пушкіна, Західна, Бориспільська, Польова II, Л.Українки, Локаторна, Центральна, 2 Польова, Гірський пров., ІІ Польовий пров., П.Морозова, Лютневий, Прорізний, Лісний, Чубинського пров. Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Бородянський Пісківка Центральна Технічне обслуговування з 8-30 по 17 год
Бородянський Пісківка Центральна Технічне обслуговування з 8-30 по 17 год
Броварський Княжичі Поповича, Осинкова капітальний ремонт з 8-30 по 19 год
Броварський Бобрик Голуба, Шевченка, Заворицька, Козацька капітальний ремонт з 8-30 по 19 год
Броварський Бровари Пльоночний цех, котельня, Свиноферма, Автопарк, Янчкнка,2 А. Капітальний ремонт з 8-30 по 19 год
Броварський Бровари Літківська,Мічуріна,Радгоспна,Паркова Капітальний ремонт з 8-30 по 19 год
Броварський Бровари Полуботка Павла(Полярників),Зазимський шлях(Челюскіна),Благодатна (Леніна), Чехова,Красна,Чепурного,пр.Деснянський Капітальний ремонт з 8-30 по 19 год
Васильківський м.Васильків вул.Народовольців,Лермонтова,пр.Лермонтова Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Вишгородський Лютіж Лютіж – всі вулиці Технічне обслуговування з 11 по 17 год
Вишгородський Димер Франка, Пушкіна, Миру, Глибочицька Реконструкція з 9 по 19 год
Володарський Березна Весь населений пункт Капітальний ремонт з 8-30 по 19 год
Володарський с.ЗРАЙКИ вул.Шевченка Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Володарський Березна Комарова Зарічна,Нова,Гагаріна,Надрічна,Загороднього,Лісова Капітальний ремонт з 8-30 по 19 год
Згурівський смт.Згурівка Залізнична Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Іванківський Іванків вул. Івана-Проскури, Садова, Толочина, Лесі Українки, Староцерковна, Тетерівський узвіз Технічне обслуговування з 9 по 10 год
Іванківський с. Жиривпілля, Жерева, Тетерівське, Підчайне, Яснівка-частково с. Жиривпілля-всі вулиці, Жерева-всі вулиці, Тетерівське-всі вулиці, Підчайне-всі вулиці, Яснівка-всі вулиці Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Іванківський Шпилі, Р. Шпилівська, Р. Тальська, Зимовище, Леонівка, Феневичі Шпилі – всі вулиці, Р. Шпилівська – всі вулиці, Р. Тальська – всі вулиці, Зимовище – всі вулиці, Леонівка – всі вулиці, Феневичі – всі вулиці Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Ірпінський с.Мих.-Рубежівка Зарічна, Гагаріна, Центральна, Житомирська, Київська, Хутірська, Гірська, Садова, Травнева Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Кагарлицький с.Воронівка Садова Капітальний ремонт з 8-30 по 19 год
Кагарлицький с.Онацьки, х.Веселкове, х.Дубрівка, х.Яблунівка, с.Зорівка, Калинівка, Пивці с.Онацьки: вул.Шевченка,Миру, х.Веселков вул.Степова, х.Дубрівка вул.Дібровська, х.Яблунівка6 вул.Шевченка,Миру , с.Зорівка:вул.Садова, Калинівка: вул.Лугова, Пивці:вул.Шевченка,Соловїна,Центральна,Дружби,Шевченка,Польова,Садова,1Травня,Гагаріна Технічне обслуговування з 8-30 по 17 год
Києво-Святошинський м.Вишневе Святоюрівська Технічне обслуговування з 8-30 по 17 год
Києво-Святошинський с.Крюківщина, Гатне Балукова, Червоноармійська, Київська, Козацька, Вишнева,Жулянська капітальний ремонт з 8-30 по 17 год
Києво-Святошинський м.Вишневе, с.Соф.Борщагівка Ватутіна, Дорошенка, Стуса, Чорновола, Франка, В.Кільцева, Кільцева, Фермерське господ., Асканія капітальний ремонт з 8-30 по 17 год
Макарівський Наливайківка Жовтнева Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Миронівський с.Вікторівка вул.Незалежності Технічне обслуговування з 8-30 по 16 год
Обухівський м.Обухів М-Р "Піщана"(конкретніші адреси будуть надані за 10діб до відкл.) Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Обухівський с.Креничі вул,Межигірська Капітальний ремонт з 8-30 по 19 год
П.Хмельницький с.Пристроми 30 років Перемоги. Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
П.Хмельницький с.Дениси Петровського,Набережна,Чапаєва,Молодіжна. Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Рокитнянський Бирюки Шевченка Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Рокитнянський Бирюки Жовтнева Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Сквирський с.КРИВОШИЇНЦІ вул.Шевченка.Сквирська Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Сквирський с.В.ПОЛОВЕЦЬКЕ вул.Бесарабська Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Сквирський Сквира в.Сковороди Технічне обслуговування з 8-30 по 17 год
Сквирський Сквира В.Гребінки,бульв.Яросл.Мудрого Технічне обслуговування з 8-30 по 17 год
Ставищанський Сніжки Кравченка Технічне обслуговування з 16 по 19 год
Ставищанський Сніжки Польова Технічне обслуговування з 8-30 по 16 год
Таращанський с.Калинове Молодіжна Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Таращанський с.Лука Просвіти Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Таращанський с.Лука Шевченка,пров.Аграрний Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Таращанський с.Лісовичі Грибенка Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Таращанський с.Лісовичі Вишнева Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Тетіївський с. Дібрівка Вишнева,Козацька,Скарбова., Польова,Центральна,Коцюбинського, Космонавтів,Молодіжна,Костора,Середня, Центральна, Степова, Мічуріна, дит. садок, с. р.,колгосп Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Фастівський м.Фастів Строкова Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Фастівський м.Фастів Строкова Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Фастівський м.Фастів Польова 21-25;П.Полуботка 1-17,2-16(Пархоменео);пров.З.Космодем!янської Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Фастівський м.Фастів вул.Шевченко 31,33,35; "Світлана","Фішка"автостоянка ДОСАФ;ьуд.зв!язку ж/д; банк "Надра" (тел.6-66-20) Капітальний ремонт з 8-30 по 19 год
Фастівський с.Тарасівка Зелена, Вишнева Капітальний ремонт з 8-30 по 19 год
Фастівський м.Фастів Центр позашкільної роботи (стара школа №2);магаз."Канц.товари"; Бендери 2/2,13; Миру 1-11,2-22; Соборна 44;Чкалова, Казначейство (тел.6_11_75); Друкарська 1-7; Небесної Сотні14,21-25,22-24 ; Капітальний ремонт з 8-30 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 29 жовтня 2020 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

пятница, 27 ноября 2020 г.
11:21
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
Субботние ярмарки 28 ноября пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
20:22
В Большой лаврской колокольне 1 декабря откроется Резиденция Святого Николая
20:04
Столичная власть два года через суд пытается выселить жительницу усадьбы Мурашко
19:41
Киевский облсовет возглавил депутат от “Слуги народа” Александр Скляров
19:25
Кличко будет настаивать на работе общественного транспорта в случае введения локдауна
19:04
По факту незаконного вылова рыбы в зоне отчуждения полиция Киевщины открыла уголовное производство (фото)
18:45
Ход работ по возведению ЖК “Оберег-2”
18:22
На первой сессии Яготинского горсовета семь новоизбранных депутатов отказались от мандатов
18:05
С 10 декабря на Киевщине будет запрещен вылов раков
17:42
Под Киевом гонщики установили национальный рекорд по парному дрифту на скорости 212 км в час (фото)
17:23
На Київщині може з’явитись ще вісім госпітальних баз
17:02
Двоих врачей задержали в Киеве на получении взятки за присвоение группы инвалидности
16:45
На Русановских садах протестующие снова блокировали проезд техники на строительство Подольского мостового перехода
16:21
Ключевые параметры госбюджета-2021: проект ко второму чтению
16:04
На Київщині застрахували понад 66% медиків, які працюють з “ковідними” пацієнтами
Календарь событий