среда, 28 октября 2020 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 1 жовтня 2020 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 1 жовтня 2020 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 1 жовтня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у: Баришівському, Богуславському, Бородянському, Білоцерківському, Бориспільському, Броварському, Васильківському , Володарському, Вишгородському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Назва районного підрозділу Населений пункт Назва вулиць на яких буде відсутнє постачання електроенергії Роботи Години проведення робіт
Баришівський с.Власівка, с.Сезенків, с.Швачиха, смт. Баришівка Ветеранів, Вереснева, Комсомольська, Космонавтів, Лесі Українки, Польова, Роднічок, Світанок, Садова, Шкільний, Степова

Гагаріна, Центальна, Миру пров, Лісний, Поліська, Роменський, Сумська, Садова, Шевченка, Цвілія, Сонячна

Білозірська, Зоряна, Швачиська, Старокиївська, Селянська

Пархоменка, Пархоменка-34

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Білоцерківський м.Б.Церква вул.Островського, вул.Толстого, Сквирське шосе, пров.Залізничний, В.Симоненка Капітальний ремонт з 6 по 20 год
Білоцерківський м.Б.Церква вул.Вереснева, Селекційна, Лютнева, Весняна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський с.Глушки вул. Центральна,Молодіжна,Надрічна реконструкція ПЛ з 9 по 17 год
Білоцерківський с.Озірне вул.Паркова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Богуславський Мисайлівка КТП-185,217,303,254 ремонт Р-10 КТП-254 з 9 по 18 год
Богуславський Розкопанці Пролетарська розчистка траси з 8 по 14 год
Богуславський Розкопанці Пролетарська розчистка траси з 14 по 19 год
Богуславський Розкопанці Пролетарська Технічне обслуговування з 8 по 12 год
Богуславський Розкопанці Пролетарська Технічне обслуговування з 12 по 16 год
Богуславський Вільхівець Лесі Українки Річкова Технічне обслуговування з 16 по 19 год
Богуславський Іванівка Петровського,Леніна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський с. Любарцi вул. Шевченка, Братів Гопкалів Капітальний ремонт з 8 до 20 год
Бориспільський Гора 8 березня,Яблунева,Горіхова,Тургенєва,Мічуріна капітальний ремонт з 8 по 20 год
Бориспільський м. Бориспіль вул. Георгія Тороповського, Соборна, Ленінградська, Київський Шлях, Соборний пров., Сергія Камінського, Одеська, Вознесенська, Київський Шлях, Бежівка, Європейська, Корольова, Ярославська, Тургенєва, Стасюка, Чернігівська, Бориса Гмирі, Матросова, Лісова, 1 Матросова пров., Олексія Потапенка, Молодіжна, Михайла Врубеля, Котляревського, Січових Стрільців, Чкалова, Франка, Яцютівка, Широка, М.Карпенка, Челюскінців, Братів Шило, Прудкого, Довженка, Бежівка, Збанацького, Л.Курбаса, Ярослава Гашека. Встановлення технічного обліку електричної енергії на вводах ТП 0.4 кВ з 8 до 20 год
Бородянський Пісківка Центральна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський В.Димерка Гоголівська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський В.Димерка Пушкіна, Богданівська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський В.Димерка Парникова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський В.Димерка Парникова, Коцюбинського Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський В.Димерка Першотравнева Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Гребельки Набережна, Леніна, Садова капітальний ремонт з 8 по 20 год
Васильківський с.Путрівка вул.Центральна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський с.Путрівка вул.Центральна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський с.В.Вільшанка вул.Щорса Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський м.Васильків Васильків: Першотравневий, Гетьмана Сагайдачного, Сільбудівський, Зої Космодем'янської, Фрунзе, Михайлівська.

Організації: ПП ШЛЕНЧАК Н.М., Фізична особа-підприємець, ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Комунальне підприємство, Васильківське колективне, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ, ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ МВО, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, ФО-П СУШОН А.І., ОК ВЛАСНИКІВ ВАСИЛЬКІВ. ГУРТОЖИТКУ ", ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ, АВТОКООПЕРАТИВ "МАСИВ", ФО-П ДУБОВ Олександр Кирилович, ПП КЛИМЕНКО ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА

ПАРАФІЯ АРХІСТРАТИГА БОЖОГО МИХАЇЛА, СПД ФО Єщенко С.В., ФО-П Корнієнко Любов Миколаєвна, Товариство з обмеженою відповідальністю, Комунальне підприємство " Комбінат, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Встановлення тех обліку з 13 по 18 год
Васильківський Васильків, Крушинка Крушинка: Колгоспна , Організації: Товариство з обмеженою ТОВ"Золоте Курча" Встановлення тех обліку з 9 по 13 год
Вишгородський комплекс Агромарс Всі вулиці Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Осещина -вся,Хотянівка-частково, Новосілки-частково Всі вулиці Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Володарський Руде Село Петровського Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Володарський РУДЕ СЕЛО вул.Садова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський смт.Згурівка Нова, пр.Новий, магазин "Стрикун", Гоголя Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Іванківський с. Іванків Розважівська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Іванківський с. Яблунька Жовтнева, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ірпінський с. Романівка І.Франка, Зарічна, Макаренка, Поповича, Чайковського Заміна ЩТП на КТП з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь Гагаріна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь Українська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь Українська, Ватутіна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.Святошинський с.Білогородка вул.Михайлівська, Калинова реконструкція з 9 по 14 год
К.Святошинський с.Новосілки вул.Садова Капітальний ремонт з 8 по 15 год
К.Святошинський с.Новосілки вул.Садова Капітальний ремонт з 15 по 20 год
Кагарлицький м.Ржищів вул. Вишнева, Польова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Макарівський Чорногородка Ірпінська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Чорногородка Ірпінська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський м.Обухів вул.Шевченка, Виногадна, Польовий Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський с.Креничі вул,Межигірська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський с.Креничі вул,Межигірська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
П.Хмельницький П-Хмельницький Б.Хмельницького 84, Миру, 4 нові приєднання з 9 по 19 год
П.Хмельницький м.Переяслав С.Разіна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.Хмельницький м.Переяслав О.Невського Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.Хмельницький м.Переяслав Калініна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.Хмельницький м.Переяслав А.Мічкевича Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.Хмельницький с.Пристроми с.Пристроми Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Рокитнянський Бирюки Шевченка технічне обслуговування з 8 по 19 год
Сквирський с.В.ПОЛОВЕЦЬКЕ вул.Кошової Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ставищанський Червоне Польова,Центральна, Технічне обслуговування з 8 по 11 год
Ставищанський Червоне О.Шишка,'Польова,Центральна,Садова,'Сухий Яр Технічне обслуговування з 11 по 19 год
Ставищанський Червоне Польова,Центральна, Технічне обслуговування з 8 по 11 год
Ставищанський Червоне О.Шишка,'Польова,Центральна,Садова,'Сухий Яр Технічне обслуговування з 11 по 19 год
Таращанський с.Лука Гагаріна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський с.Ріжки Центральна,Набережна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський м. Тетіїв,с.Голодьки,с.Росішки м. Тетіїв, вул. Одеська, Поліська,Дібрівецька,с.Голодьки Миру,Садова,с.Росішки вул.Перемоги,колгосп капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський с.Денихівка,Високе,Клюки с.Денихівка- радгосп,вул. Франка, Лермонтова,с. Денихівка, Л. Українки, Шевченка, стадіон, пошта, АТС, базар,,Демяна Бідного, школа, с.Денихівка,вул.Лісова,Д.Бідного, вул.Шевченка, Бевзюка., Лиса Гора, Садова, Колгоспна, с.Високе- колгосп,.Жовтнева., с. Клюки- вул. Миру,Пархоменка, Чкалова, пров.. Садовий, Шевченка,ферма,. Горького, Гагаріна, Пархоменка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський с.Борова Суворова пров.Суворова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський с.Борова Молодіжна, Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський В.Офірна Леніна; Набережна, 8 Березня,пр. Кірова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський В.Офірна Шевченка; Малишко,пр.Толстого,пр. Набережний Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський с.Куповате, c.Оташів,КПП "Страхолісся" Всі вулиці Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Яготинський с.Лемешівка ферма Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський с.Лемешівка ферма Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 30 вересня 2020 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, путин, киевоблэнерго, бабаков, новини київщини, новини київської області, новости киевщины отключения электроэнергии, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтєк

среда, 28 октября 2020 г.
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 28 жовтня 2020 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 28 октября 2020
вторник, 27 октября 2020 г.
14:09
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В среду, 28 октября, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
20:24
На минувшей неделе “бабье лето” радовало киевлян четыре дня подряд
20:06
Известный стрит-арт художник создал мурал на фасаде столичной школы (фото)
19:46
За неделю на въезде в Киев со стороны Одессы на перегруз была проверена всего одна фура
19:25
На столичной Троещине на улице Марины Цветаевой после ремонта проезжей части возобновили велосипедные переезды (фото)
19:02
Полиция в течение четырех часов задержала иностранца по подозрению в убийстве мужчины в Киеве (фото, видео)
18:45
На Майдане Независимости отремонтируют фонтан “Основатели Киева”
18:21
У “Центрі комунального сервісу” можна онлайн замовити повірку лічильників води та опалення
18:04
У Фастівській центральній районній лікарні реконструюють лікувальний корпус
17:41
У Києві під час виборів виявили понад 200 порушень у сфері благоустрою
17:22
Спасатели освободили 8 человек из искореженных в ДТП на Киевщине автомобилей
17:03
Віталій Кличко показав, як триває будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу (відео)
17:01
Нардеп Александр Дубинский предлагает новые законодательные меры для защиты зеленых зон от вырубки и застройки
Календарь событий