середа, 24 квітня 2024 г.

Петиция о создании в столице сети общественных туалетов набрала 10 тысяч голосов

Петиция о создании в столице сети общественных туалетов набрала 10 тысяч голосов

На сайте Киевсовета петиция о создании в столице сети общественных туалетов набрала необходимое количество голосов. Последние голоса она успела набрать буквально за сутки до окончания голосования. Теперь слово за Киевсоветом. 

Об этом KV стало известно из сообщения на сайте Киевского горсовета, в разделе “Петиции”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Сообщается, петиция за создание сети общественных туалетов в Киеве набрала 10 тысяч голосов, причем в последние 840 подписей были собраны буквально за сутки до окончания срока в 90 дней.

Читайте: Новые петиции: признать уличных котов частью экосистемы столицы, восстановить беспересадочное сообщение Борщаговки с Подолом, переименовать улицу Петра Запорожца 

По словам автора петиции, Сергея Щелкунова, киевляне и гости столицы не имеют возможности реализовать базовые человеческие потребности, в т.ч. посещать общественные туалеты.

"Сегодня киевляне вынуждены придумывать способы попасть в учреждения общественного питания, культуры или пенять себя на отвратительный опыт малочисленных коммунальных уборных, чтобы реализовать свои человеческие потребности”, - заявляет Щелкунов.

Автор петиции предлагает создать сначала уборные в местах большого скопления людей (станции метро и транспортные узлы). Потом можно будет обеспечить соответствующей инфраструктурой зоны отдыха, общего пользования и общественных пространств.

Также Щелкунов акцентирует внимание на том, что нужно обеспечить санузлами спальные районы столицы.

Напомним, за последние дни это уже вторая петиция, которая набирает более 10 тысяч голосов. Недавно петицию, призывающую не допустить строительство в густонаселенном районе столицы экологически опасного предприятия, за два с лишним месяца подписали 10100 человек. Теперь слово за депутатами Киевсовета: петицию уже рассмотрели на заседании постоянной комиссии по вопросам жилищно-коммунального хозяйства и топливно-энергетического комплекса.

Читайте: Петицию за запрещение строительства мусоросжигательного завода на Троещине подписали более 10 тысяч киевлян 

Также на сайте Киевсовета набрала юридический вес электронная петиция о сносе нового фасада театра на Подоле и возвращение Андреевскому спуску туристически привлекательного вида. Петицию, по состоянию на 27.12.2016 года, подписали 10 тысяч граждан. Таким образом, столичному горсовету в т.ч. предстоит озаботиться вопросом “наказания рублем” застройщиков и привлечения к уголовной ответственности должностных лиц, причастных к архитектурному безобразию.

Читайте: Киевсовет рассмотрит вопрос демонтажа фасада театра на Подоле

КиевVласть

Елена Мазина

Теги: новости киева, петиции, общественные туалеты, общественная уборная

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.