п'ятниця, 16 серпня 2024 г.

Падение ребенка с 5-го этажа милиция расценивает как “убийство”

На Оболони с балкона квартиры, расположенной на 5-м этаже, выпал 6-летний мальчик.

 

С начала лета в столице зафиксировано 11 падений малолетних детей из окон многоэтажек. От травм, полученных при падении с высоты, четверо детей умерли на месте. Семь остались живыми, двое детей сейчас находятся в крайне тяжелом состоянии.

Проанализировав все факты, сотрудники милиции пришли к выводу, что основной причиной трагедий с детьми становится недосмотр взрослых.

 

Все пострадавшие дети в момент падения находились в помещении одни. Родители в это время или находились в другой комнате, или занимались домашними делами. Именно уверенность взрослых в том, что с малышами в собственной квартире ничего страшного не может случиться, приводит к безответственности родственников и часто заканчивается трагедией.

Особое внимание пресс-служба столичного УМВД обращает на тот факт, что москитная сетка, установленная на окно, не может спасти ребенка от падения с высоты. Малыши, как правило, опираются на нее, когда смотрят в окно, а москитная сетка может не выдержать и минимальной нагрузки - в инструкции указывается, что она повреждается даже от натиска предмета весом один килограмм.

 

Основное назначение москитной сетки - защита от насекомых и от окурков, выбрасываемых курильщиками из верхних этажей. Москитная сетка разрывается даже тогда, когда на нее опирается взрослый кот. Поэтому при установлении противомоскитной сетки, чтобы семью не постигло бедствие, необходимо учитывать все вышесказанное.

Родителям обязательно нужно знать, что из-за большого количества трагических случаев с детьми, производители окон разработали специальную ручку, в которую вмонтирован замок, блокирует окно, и ребенок самостоятельно не может его открыть. Такая ручка устанавливается в любое металлопластиковое окно.

Правоохранители призывают родителей быть более внимательными к своим маленьким детям.

По трагическому случаю, произошедшему на днях в Оболонском районе Киева, начато уголовное производство по статье 115 УК Украины “Убийство”. Сейчас проводится проверка.

 

К какому выводу приходят правоохранители, будут ли взрослые обвинены в родительском халатности и, соответственно, осуждены согласно статье Уголовного Кодекса, станет понятно по окончании следствия.

Теги: Киевские новости

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.