субота, 4 травня 2024 г.

От чиновников потребовали ответа, когда Оболонь станет экологически-чистым

От чиновников потребовали ответа, когда Оболонь станет экологически-чистым

Нардеп Бригинец обратился к председателю Оболонской районной в городе Киеве государственной администрации Антонову с требованием предоставить информацию о том, какие меры принимаются районной администрацией с целью выхода Оболони с позорного списка самых загрязненных районов Киева.

Об этом сообщила пресс-служба народного депутата Украины (фракция “Батькивщина”) Александра Бригинца.

Как известно, Оболонский проспект входит в пятерку самых загрязненных мест Киева, а Оболонский район является одним из самых загрязненных районов Киева.

“Оболонский район, который находится фактически за пределами города и должен быть экологической жемчужиной столицы, хронически оказывается одним из самых загрязненных в Киеве. Я еще могу понять, почему отмечается загрязненность в центре столицы, где сосредоточены транспортные потоки, но в месте, которое окружено водоемами и лесами - Оболонь - такая катастрофическая ситуация. К сожалению, никаких признаков, что власть хоть что-то делает для того, чтобы изменить ситуацию пока нет”, - заявил Бригинец.

На территории Оболонского района находится 72 крупных промышленных предприятия, осуществляющие производственную деятельность в девяти отраслях хозяйства. Поэтому Оболонский район является одним из крупнейших промышленных районов Киева, что вызывает значительную антропогенную нагрузку на окружающую среду.

За 2011 год, по самым скромным подсчетам, только 55 предприятий Оболонского района, из более 200, которые имеют на это разрешения, выбросили в воздух более 500 тонн вредных выбросов.

Список предприятий, которые сбросили в воздух наибольший объем загрязняющих веществ ГП АО “Киевхлеб” “Хлебокомбинат № 10” на ул. Богатырской, 5 - 130 тонн, филиал “Жилтеплоэнерго Киевэнерго” на ул. Кудряшова, 15 - 86 тонн, ПАО “Оболонь” на ул. Богатырской, 3 - 45 тонн, Региональное производственное управление “Киевгаз” АГНКС № 1 на ул. Вербовой, 20 - почти 40 тонн, ПИИ “Лукойл – Украина” на ул. Полярной, 8-ж - 29 тонн, СП ООО “Кершер” на ул.Новоконстантиновской, 4 выбросила в воздух 27 тонн, ОАО ДОК № 7 на ул. Богатырской, 9 - 24 тонны, ООО “Бетон комплекс” на ул. Резервной, 8 - 14 тонн, З-Д ЖБИ ОАО “ДСК – 4” на ул. Луговой, 14 - более 11 тонн.

Читайте: В структуре КГГА появится экологический департамент без работников

фото uabeer.com

Теги: экология, бригинец, промышленность, облонь

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.