Новорічне привітання лідера “Руху територіальних громад” Олександра Тигова
![Новорічне привітання лідера “Руху територіальних громад” Олександра Тигова](/project/resources/2017/01/resized/two_column_USbKHoV8.jpg)
Голова громадського руху “Рух територіальних громад” Олександр Тигов привітав жителів Києво-Святошинського району із Новим Роком.
Про це KV повідомили в прес-службі громадського діяча.
Шановна громадо, дорогі жителі нашого славного Києво-Святошинського району!
Від щирого серця вітаю всіх Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій та сподівань принесуть у кожну вашу родину мир, спокій і злагоду та впевненість у майбутньому. Бажаю всім міцного здоров’я, щастя та любові, здійснення найзаповітніших мрій та бажань, кожній родині достатку, процвітання та щедрої долі. Нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача. Бажаю кожному в Новому році відчути любов рідних та близьких,тепло друзів і звичайно ж турботу держави. Мрію та прошу Господа і Божу Матір, аби дарували нам усім терпимість та мудрість, щоб у нашій долі кардинально усе змінилося на краще. Бажаю, щоб Різдвяна зоря запалила у наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму! Миру та процвітання нашому славному Києво-Святошинському краю і всій нашій рідній Україні, бо всі ми - одна велика родина!
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)