п'ятниця, 17 травня 2024 г.

На Никольской слободке поищут виноватых

На Никольской слободке поищут виноватых

Экологическая комиссия Киевсовета обратилась в милицию с просьбой установить личности тех, кто незаконно вырубил зеленые насаждения на стройплощадке, расположенной по улице Никольско-Слободской, 7-9. У охранников этой стройки также просят проверить лицензии. А вот проверять законность землеотводов и разрешительной документации застройщика депутаты доверили лично мэру Киева Виталию Кличко.

Сегодня постоянная комиссия Киевсовета по вопросам экологической политики рассмотрела обращение активистов столичного микрорайона Никольская Слободка, которые ведут борьбу сразу против нескольких скандальных застроек побережья Днепра. Данное обращение касалось земельного участка по улице Никольско-Слободской, 7-9, принадлежащей строительной компании Вагифа Алиева “ЛВ-Холдинг”. Местные жители просили отменить решение Киевсовета №68/1902 от 16 июля 2007 года, которым горсовет сменил целевое назначение данного участка с рекреационной зоны общего пользования на жилищное строительство.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Как передает корреспондент KV, в обращении отмечается, что данным решением нарушен генплан Киева, согласно которому там по-прежнему находится зеленая зона. Кроме того, застройщик нарушил нормы земельного и водного кодексов, поскольку жилые дома строятся в пределах защитных береговых линий Днепра. Вместо положенных 100 м строители отступили от берега лишь на 50 м.

Депутаты поддержали обращение активистов, однако самостоятельных решений предпочли не принимать. Теперь этим вопросом займется специальная рабочая группа в КГГА, которую возглавляет мэр Киева Виталий Кличко.

Читайте также: Киевсовет ищет защиты от Виталия Кличко в парламенте

Вместе с тем члены комиссии решили обратиться в милицию, чтобы обезопасить местных жителей от излишней активности застройщика. “Я был на месте, видел незаконную вырубку деревьев. Стройку охраняют непонятные люди со щитами и палками, но без лицензии на ведение охранной деятельности, около двадцати человек. Их там видели в том числе с оружием, а вокруг отдыхают люди, ходят дети”, – возмутился председатель экологической комиссии Руслан Андрийко.

Предполагается, что ГУ МВД в Киеве должно проверить лицензии на ведение охранной деятельности у вооруженных представителей застройщика и в случае необходимости установит личности и привлечет к ответственности виновных. Кроме того, милиционерам поручили найти виновных в незаконном уничтожении деревьев и кусток на указанном земельном участке.

Читайте также: Жители Никольской Слободки требуют люстрации Виталия Чайки

КиевVласть

Александр Зворский

Теги: милиция, застройщик, никольская слободка, андрийко, алиев

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.