п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

На ЧАЭС завершилась заливка новых фундаментных плит

На ЧАЭС завершилась заливка новых фундаментных плит

Строители государственной корпорации "Укрбуд", выполняющие работы внутри Чернобыльской АЭС, закончили заливку фундамента ограждающего контура нового укрытия. Крепкая железобетонная основа была необходима для возведения двух торцевых стен, которые закроют разработанную французским консорциумом “"Novarka" Арку с двух сторон после ее надвижки на станцию.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы "Укрбуд".

Отмечается, что только на западной стороне машинного зала 4-го энергоблока строители уложили около 2750 м³ бетона. В результате там появились две фундаментные плиты общей протяженностью 50 метров, шириной 12 метров и глубиной 4 метра. Именно на них специалисты ответственной за проект компании "Укрэнергомонтаж" возведут 37-метровую западную торцевую стену, которая надежно загерметизирует станцию, защитив людей и окружающую среду от радиационного излучения. К слову, эта часть работ в полном разгаре – сейчас на участке уже монтируется первый ярус металлоконструкций под будущую стену.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Все строительные работы на ЧАЭС идут в четком соответствии с жестким графиком. А кое-где даже его опережают. К примеру, раньше поставленного срока удалось закончить часть работ на блоке вспомогательных сооружений реакторного отделения.

"Мы уже приняли бетон на последнюю стену ВСРО. График обогнали почти на неделю. Таким образом, появилась возможность передать этот участок нашим партнерам из "Новарки" для проведения их части работ", - рассказывает руководитель проекта по сооружению ограждающего контура Анатолий Дмитришин.

К возведению новой стены готовятся и с противоположной стороны – на восточном торце машзала. Там для создания фундамента уложили несколько десятков тонн арматуры и залили около 1630 м³ бетона. Теперь строители заняты установкой пилонов.

Продолжается работа и на уже существующих конструкциях ЧАЭС. Их активно укрепляют, чтобы станция не разрушилась во время надвижки многотонной Арки. В целом на завершение проекта понадобится более 11 тысяч кубометров бетона. Окончательное превращение Чернобыльской АЭС в полностью безопасный объект планируется до конца 2017 года

Читайте: Будущее Чернобыля: из серой зоны – в территорию развития

Фото взято отсюда Фото: На ЧАЭС завершилась заливка новых фундаментных плит

КиевVласть

Артем Ветров

Теги: Новости, укрбуд, чаэс

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.