середа, 17 липня 2024 г.

На сайте Киевсовета появилась петиция о создании культурно-художественного центра в сердце столицы

На сайте Киевсовета появилась петиция о создании культурно-художественного центра в сердце столицы

На сайте Киевсовета зарегистрирована петиция о создании культурно-художественного центра “Пространство будущего” в сердце столицы – на ул. ул. Малевича 44, 46. Автор петиции утверждает, что данный центр должен стать пространством, где каждый киевлянин, несмотря на возраст, сможет найти и выразить себя.

Об этом KV стало известно из информации на сайте Киевсовета. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Согласно Генлану, территория Малевича 44, 46 закреплена под общественную застройку, которая предусматривает построение социальных объектов, а не жилых комплексов. И в Киеве давно уже назрела необходимость построить современное культурно-художественное пространство, где каждый киевлянин, несмотря на возраст, от молодого до старшего поколения, сможет найти и выразить себя”, – говорится в тексте петиции.

Отмечается, что все дворцы искусств, существующие в Киеве, остались после Советского Союза и “перегружены временем на 150-200 процентов”. По мнению автора петиции, они существуют исключительно для детей и подростков. В то время как основное отличие предлагаемого центра – это то, что он должен быть для всех, независимо от возраста, вероисповедания или национальности.

“Миссия "Пространства будущего" создать смарт пространство, в котором житель города чувствует себя важным и интересным для других, хочет и может творить свой мир и свое будущее”, – говорится в петиции.

Автор петиции Собирайський Сергей Всеволодович уверен, что культурно-художественный центр "Пространство будущего" должен стать визитной карточкой Киева.

Петиция была опубликована на сайте Киевсовета 15 января. На время написания статьи петиция набрала 643 подписи из 10 тысяч необходимых. До конца сбора подписей осталось 67 дней. 

Как сообщала KV, в начале января на сайте петиций Киевсовета появилось предложение установить в Киеве памятник украинскому олигарху Игорю Коломойскому. Автор петиции указывает, что не важно, где будет установлен памятник и в каком виде.

Читайте: Столичным властям предлагают установить памятник Коломойскому

Фото взято из текста петиции

КиевVласть

Сергей Албул

Теги: новости киева, досуг, культура, петиция, искусство, улица малевича, культурно-художественный центр

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.