вівторок, 2 липня 2024 г.

Жители Оболони жалуются в соцсетях на неизвестных, пачкающих лавочки на набережной солидолом (фото)

Жители Оболони жалуются в соцсетях на неизвестных, пачкающих лавочки на набережной солидолом (фото)

В одном из любимых у киевлян мест для прогулок и отдыха - на Оболонской набережной - неизвестные испачкали солидолом лавочки и кирпичные парапеты, стоящие вдоль пешеходной набережной. Предположительно, таким образом неизвестные пытались бороться с шумом от отдыхающих по вечерам.

Об этом KV стало известно из сообщения в общедоступной группе “Оболонский район Киева” в соцсети Facebook.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Как сообщается, ночью или рано утром 12 апреля неизвестные нанесли смазку солидол на лавочки, а также на кирпичный парапет вдоль тротуара на Оболонской набережной. Как отмечают в сообщении, для этого неизвестным пришлось использовать 13 больших банок смазки.

Предположительно, таким образом неизвестные жители близлежащих домов попытались бороться с шумом, который исходит от отдыхающих и гуляющих киевлян на Оболонской набережной.

“Скорее всего месть предназначалась пьяным ночным компаниям. Тут уж не Париж… на полицию рассчитывать бессмысленно - был опыт. Вот поэтому - солидол”, - отмечают в комментариях.

“Гуляю вот сейчас по некогда живописному отрезку набережной, слов нет, это реально больные люди и защищать такие выходки не может ни один нормальный человек! Пройдитесь, гляньте, как это омерзительно выглядит. Конечно, легче по-тихому сделать гадость такую, чем замечание громкой компании. Мерзко и гадко от того, что жалкая группа уродов решила свои проблемы за счет других”, - комментируют киевляне произошедшее.

Ранее KV сообщала, что жители ул. Оболонская набережная постоянно жалуются, что на их улице расположено множество заведений общественного питания, работающих до глубокой ночи. По словам местных жителей, от грохота музыки и шумных компаний металлопластиковые окна их не защищают.

Читайте: Жители Оболонской набережной в Киеве просят оградить их от громкого соседства с развлекательными заведениями

Фото: группа “Оболонский район Киева” в Facebook.

КиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева, оболонь, оболонский район, вандализм, оболонская набережная, лавочки, солидол, борьба с шумом

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.