На Київщині судитимуть підрядника за розкрадання півмільйона гривень бюджетних коштів
![На Київщині судитимуть підрядника за розкрадання півмільйона гривень бюджетних коштів](/project/resources/2023/01/resized/two_column_0r5N9Kfb.jpg)
У Київській області прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємця за фактом привласнення коштів місцевого бюджету. Підрядника підозрюють у внесенні неправдивих даних в акти приймання робіт та легалізації привласнених грошей.
Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Київської обласної прокуратури.
“Згідно з матеріалами слідства, обвинувачена, відповідно до умов укладеного з бюджетною організацією договору, зобов’язалася виконати ремонт прибудинкової території декількох будинків на території Коцюбинської селищної ради”, – йдеться в повідомленні.
Як зазначили в прокуратурі, ремонтні роботи на об’єкті на той час вже були виконані та не потребували фінансування з місцевого бюджету.
Надалі жінка-підприємець внесла до акту приймання виконаних будівельних робіт відомості щодо обсягів виконаних робіт та склала довідку про їх вартість. Підрядник та замовник підписали документи, на підставі яких з місцевого бюджету було здійснено оплату на рахунок обвинуваченої в сумі майже півмільйона гривень.
Згодом, з метою легалізації привласнених бюджетних коштів, остання здійснила фінансову операцію на користь іншої фізичної особи-підприємця.
Наразі Бучанська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємця за фактом привласнення коштів місцевого бюджету, а також легалізації грошових коштів, одержаних злочинним шляхом (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 209 КК України).
Нагадаємо, працівники Київської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт, згідно з яким головний державний інспектор відділу митного оформлення митного поста "Бориспіль" обвинувачується у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам.
Фото: Київська обласна прокуратура
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)