На Київщині конфлікт браконьера та молодиків закінчився бійкою і пораненням
![На Київщині конфлікт браконьера та молодиків закінчився бійкою і пораненням](/project/resources/2021/12/resized/two_column_ZUW9uKGL.jpg)
На Вишгородщині у Київській області конфлікт між молодими людьми та браконтером закінчився бійкою та кульовим пораненням. На місце події прибули працівники групи реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група відділення поліції №1 (смт. Іванків).
Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби ГУ Нацполіції Київської області.
"28 листопада житель села Обуховичі приїхав до сусіднього села, де у полі полював на здобич, прикріпивши до мисливської рушниці ліхтарик. Чоловіка побачили місцеві молодики та вирішили завадити полюванню. Підійшовши до мисливця, 17-річний хлопець, намагався забрати рушницю, однак чоловік випадково здійснив постріл та влучив у ногу 19-річного молодика", – повідомили правоохоронці.
Поліцейські встановили, що молодики все ж таки забрали рушницю у браконьєра, після чого завдали йому тілесних ушкоджень.
Наразі 44-річний чоловік знаходиться у медичному закладі.
Рушницю та патрони до неї вилучили та направили на відповідну експертизу.
Нагадаємо, 1 жовтня поліцейські затримали 32-річного столичного жителя, який із пневматичної гвинтівки поранив перехожого у шию. Чоловік пояснив, що нібито хотів постріляти з балкона по пташкам.
Читайте: У Чорнобильській зоні затримали браконьєра, який убив оленя
Фото: пресслужба ГУ Нацполіції Київської області
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)