На Київщині на наявність укриттів перевірили понад 700 шкіл та дитячих садочків
![На Київщині на наявність укриттів перевірили понад 700 шкіл та дитячих садочків](/project/resources/2022/07/resized/two_column_Ig8Og9UU.jpg)
У Київській області триває перевірка укриттів у закладах освіти. До процесу обстежень залучено спеціальні комісії, створені в районах та територіальних громадах. Наразі перевірено понад 700 закладів.
Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Київської обласної військової адміністрації (КОВА).
Згідно повідомлення, вже перевірено 322 дитсадки на наявність захисних споруд. Із них 162 мають облаштовані укриття. Ще у 108 – відсутні приміщення, що можуть використовуватися як сховища. У решті закладів тривають роботи з облаштування укриттів.
Також в області вже перевірили 443 школи. На сьогодні укриття готові до використання у 240 закладах загальної середньої освіти. У 137 наразі тривають роботи з облаштування.
У КОВА зауважили, що у частині шкіл відсутні будь-які приміщення, які можна переобладнати під укриття. У такому випадку, органи місцевого самоврядування розглядають можливість підвезення учнів цих закладів до найближчих шкіл з обладнаними сховищами.
Перевірки освітніх закладів області триватимуть впродовж липня.
Як інформувала KВ, на Київщині більшість батьків висловлює застереження щодо того, чи готова влада нести відповідальність за їх дітей у той час, коли в країні продовжується війна. Мова йде про безпеку перебування дітей у школах: надійність укриттів, заходи під час повітряної тривоги. Київська ОДА надала роз'яснення на хвилюючі питання щодо старту нового навчального року в закладах освіти.
Читайте: Київщина проти старту навчального процесу офлайн у період війни
Фото: Суспільне
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)