п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

На “Гаврилівських курчатах” в Дымере при помощи силков убивают котов

На “Гаврилівських курчатах” в Дымере при помощи силков убивают котов

Сотрудники фабрики “Гаврилівські курчата”, расположенной в поселке городского типа (пгт) Дымер Вышгородского района, при помощи силков убивают котов, которые пытаются проникнуть на территорию фабрики. Фабрика принадлежит супругам Евгению и Марине Сигалам (на фото Евгений Сигал). По действующему законодательству, за такие действия полагается наказание в виде лишения свободы сроком от пяти до восьми лет.

О действиях сотрудников фабрики “Гаврилівські курчата” в Дымере KV стало известно из публикации жительницы Вышгорода Ольги Ким в сети Facebook.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“На бетонном заборе одной из площадок птицефабрики "Гаврилівські курчата" обнаружены трупы котов запутавшихся в самодельных петлях/ловушках из металлического троса. Коты запутались и, простите, повесились на этих петлях пытаясь освободиться. На заборе разложены и закреплены эти петли. Нашли их штук пять”, - написала Ольга Ким и выложила фото и видео с телами котов, погибших в металлических силках, устроенных сотрудниками фабрики.

По ее мнению, “таким образом начальство данной площадки птицефабрики "Гаврилівські курчата" или бдительные сотрудники охраняют свою санитарную зону от котов”.

Ольга Ким написала,что на место преступления приехала съемочная группа ТСН (“1+1”). Позже Ким написала, что “1+1” отказался пускать этот сюжет в эфир.

Также приезжала полиция, которой были даны свидетельские показания. “Полицейские пофотографировали трупы, силки, место преступления; взяли силки с собой, видимо, как улику. Сотрудники полиции вызвали следственно-оперативную группу (СОГ), но группа была на выезде и должна подъехать позже”, - написала Ким.

По ее словам, оперативники так и не приехали. “В дежурной части (Вышгородского райотдела полиции) мне ответили, что СОГ выезжать не должны и патрульные полицейские проделали всю необходимую работу… Звонила на горячую линию проконсультироваться - ничего точного мне не подсказали..., но предложили написать жалобу и обратиться в областной главк, звонила в дежурную часть областного главка - не отвечают, сейчас оставлю жалобу на горячей линии”, - сказано в посте Ольги Ким.

Напомним, в июне 2017 года Верховная Рада приняла закон “О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно введения гуманного отношения к животным”. Закон вступил в силу в августе 2017 года. После этого, согласно ст. 299 Уголовного кодекса, наказание за жестокое групповое (и регулярное) обращение с более, чем двумя животными, - лишение свободы сроком от пяти до восьми лет.

Читайте: Гавриловские цыплята за деньги налогоплательщиков

Фабрика “Гаврилівські курчата” в Дымере принадлежит ООО “Комплекс Агромарс” (*), совладельцами которого являются супруги Евгений и Марина Сигалы (Марина Сигал также является руководителем ООО).

Евгений Сигал неоднократно избирался в Верховную Раду по спискам Народного руха Украины, СДПУ(о), БЮТ и Партии регионов. Также Сигал фигурировал в рейтингах самых богатых украинцев журналов “Forbes-Украина”, “Фокус”, “Корреспондент” и “Новое время”.

В 2007 году жители Дымера выступали против строительства птицефабрики. В феврале 2018 года жители с. Гавриловка Вышгородского района, где расположен филиал “Гаврилівських курчат”, пожаловались на руководство птицефабрики, которая, по словам селян, закапывает отходы в землю или оставляет гнить тушки кур под открытым небом. На фабрике эти обвинения считают безосновательными.

Читайте: Проект “Децентрализация”: Предусмотренная Кабмином Дымерская ОТО может не состояться

*ТОВ “Комплекс Агромарс”, код ЄДРПОУ 30160757

Фото: Обозреватель

KиевVласть

Алексей Алтынов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, убийство, вышгородский район, коты, преступление, дымер, гавриловские цыплята, гаврилівські курчата, евгений сигал

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.