На автодорозі “Київ-Чернігів” у темну пору доби пішохід потрапив під колеса автівки (фото)
![На автодорозі “Київ-Чернігів” у темну пору доби пішохід потрапив під колеса автівки (фото)](/project/resources/2022/12/resized/two_column_YmttG8OT.jpg)
У Київській області вчора, 12 грудня, біля десятої вечора, на трасі "Київ-Чернігів" пішохід потрапив під колеса автомобіля. В результаті ДТП потерпілий отримав травму та був госпіталізований до Броварської місцевої лікарні.
Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Броварського РУ поліції.
“12 грудня, близько 22 години, на автодорозі “Київ-Чернігів” трапилася аварія за участю 46-річного водія автомобіля SUBARU та пішохода, – йдеться в повідомленні.
Працівники Броварського управління поліції Київщини прибули на місце автопригоди. Правоохоронці встановили, що водій авто на неосвітленій ділянці дороги скоїв наїзд на 44-річного чоловіка, який в цей час перебував на проїжджій частині.
У результаті автопригоди потерпілий отримав травму у вигляді переломів ніг та був госпіталізований до Броварської місцевої лікарні.
Поліція Київщини закликає пішоходів у темну пору доби використовувати світлоповертальні елементи. Водіям нагадують про необхідність дотримання Правил дорожнього руху та закликають бути уважними за кермом.
Нагадаємо, у Броварах за добу сталося одразу дві дорожньо-транспортні пригоди з потерпілими. В обох випадках постраждали пішоходи від наїзду автомобілів на неосвітлених ділянках дороги.
Читайте: У Софіївській Борщагівці молодий чоловік потрапив під колеса автівки на неосвітленій дорозі
Фото: Броварське РУ поліції
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)