Маріупольський ліцей тепер офіційно працюватиме у Пущі-Водиці
![Маріупольський ліцей тепер офіційно працюватиме у Пущі-Водиці](/project/resources/2022/09/resized/two_column_yF1fTM6t.jpg)
Сьогодні, 8 вересня, 2022 року, Київська міська рада ухвалила рішення про створення в столиці Маріупольского міського ліцею. Він розміщуватиметься на одному з поверхів спеціальної школи №4 у Пущі-Водиці.
Про це KВ дізналася з повідомлення пресслужби Київради.
“Cьогодні Київрада розглянула і ухвалила питання про створення в столиці Маріупольського міського ліцею. Цей заклад багато років був одним із лідерів освітньої галузі України. Станом на 1 вересня цього року в ліцеї навчаються 270 учнів у 12 класах. Із них майже 60 школярів хочуть навчатися в очному форматі та проживати в пансіоні. Оболонська райдержадміністрація запропонувала для розміщення Маріупольського ліцею третій поверх спеціальної школи №4, що в Пущі-Водиці на вулиці Юнкерова. Створення і функціонування в столиці цього закладу – це наша підтримка і допомога мужнім мешканцям Маріуполя”, – заявив мер Києва Віталій Кличко після засідання Київради.
Раніше KВ писала, що Маріупольський міський ліцей відновлює свою роботу. В ньому продовжуватимуть навчання понад 200 учнів, які виїхали з окупованого Маріуполя.
Читайте: Маріупольський міський ліцей відновлює свою роботу у Києві
Фото: відкриті джерела.
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)