Макарівська громада отримала новий сучасний сміттєвоз
![Макарівська громада отримала новий сучасний сміттєвоз](/project/resources/2024/02/resized/two_column_t0pRElRb.jpg)
На Київщині Макарівська громада отримала новий сучасний сміттєвоз. Спецтехніку придбали за фінансування Уряду Японії та Європейського Союзу.
Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Макарівського селищного голови Вадима Токаря.
“Наша громада отримала новий сучасний сміттєвоз! Це стало можливим завдяки співпраці з міжнародними партнерами в рамках Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансування Уряду Японії та Європейського Союзу”, – повідоми Вадим Токар.
Макарівський голова зазначив, що нова спецтехніка значно поліпшить якість збирання та вивезення твердих побутових відходів у громаді та висловив щиру вдячність партнерам за допомогу і підтримку.
Нагадаємо, восени 2023 року жителі Макарівської громади долучилася до Всеукраїнського проєкту “Гай дитячих снів” та висадили 100 райських яблунь у пам’ять про юних українців, життя яких обірвала війна. Також дерева будуть згадкою про сімох юних мешканців громади, які загинули внаслідок агресії росії.
Читайте: В Макарові відкрили фотовиставку про окупацію громади
Фото: Телеграм Вадима Токаря
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)