воскресенье, 5 апреля 2020 г.

Лікар з Броварів закликав колег з приватних клінік допомогти колегам з державних лікарень

Лікар з Броварів закликав колег з приватних клінік допомогти колегам з державних лікарень

Молодий лікар з Броварів Василь Крайовий прийняв для себе рішення на період боротьби з COVID-19 влаштуватися за сумісництвом на роботу в свою місцеву державну лікарню. До таких дій він закликає і інших лікарів, які працюють у приватних клініках. Це, на його думку, може стати суттєвою допомогою не тільки колегам з державних лікарень, а й людям, які потребуватимуть медичної допомоги під час пандемії.

Про це KV стало відомо з повідомлення Василя Крайового на його сторінці в Фейсбук.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Зараз люди бояться, не стільки відсутності специфічного лікування COVID-19 та можливо недостатньої кількості апаратури, а того, що на цій апаратурі не буде кому працювати. Паніка доходить до того, що люди вже навіть готові апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ) собі купувати. Але ж просто від апарату толку небагато без лікарів, які на них будуть працювати… За прогнозами, під час пандемії кожен п‘ятий медпрацівник, з тих, хто надаватиме допомогу потерпілим, захворіє. І надавати допомогу людям просто не вистачатиме рук. Тому я прийняв для себе таке рішення: на період боротьби з COVID-19 я додатково влаштовуюсь на роботу в свою місцеву державну лікарню. Надіюсь, що мої знання та вміння згодяться в цей непростий час”, – написав Василь Крайовий.

Також він закликав своїх колег – лікарів-анестезіологів, які працюють в приватних клініках, приєднуватися до його ініціативи.

“Друзі, не лишайтеся осторонь тієї проблеми, яка може зачепити нас усіх! Для вас якихось 0.5 ставки в державній лікарні – це усього 3 добових чергування, але це вже значна допомога для тих лікарів, які там працюють. Це дасть їм можливість перевести подих хоч на день. І це буде допомога людям, серед яких можуть бути ваші рідні та друзі… Наша щоденна робота полягає у запобіганні виникнення катастрофи, а зараз катастрофа вже відбувається. І, якщо не ми, то хто? Без нас буде важко. Приєднуйтесь!” – резюмував Василь Крайовий.


Нагадаємо, українська інноваційна компанія Revel Laboratory перевела роботу всіх своїх 3D-принтерів на друк клапанів для апаратів штучної вентиляції легенів (АІВЛ) у зв'язку з їх нестачею на тлі бурхливої епідемії коронавируса в світі. Даний клапан дозволяє приєднувати відразу 2 пацієнтів на один апарат штучної вентиляції легенів. Інноваційна компанія просить лікарні, які відчувають перебої з поставками клапанів або необхідність в додаткових поставках, зв'язуватися з ними.

Читайте: Украинские инноваторы будут печатать клапаны для аппаратов вентиляции легких из-за их нехватки в связи с эпидемией коронавируса

Фото: Фейсбук Василя Крайового

КиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киева, новини київщини, больницы, COVID-19, новини києва, пандемия, заболевание, вирус, доктор, медработники, частные клиники, лікар, апарат штучної вентиляції легенів, государственные больницы, приватні клініки, лікар з броварів, державні лікарні, приватні лікарні, медпрацівники

суббота, 4 апреля 2020 г.
12:04
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:01
В Киево-Печерской лавре объявили о закрытом режиме проведения богослужений
17:05
Инвесторов ЖК “Каховская” приглашают на фактические обмеры квартир
16:07
После дезинфекции улиц в Святошинском районе находят погибших собак и голубей
15:06
ТРЦ Gulliver разыгрывает фирменную итальянскую пиццу с бесплатной доставкой
14:10
В Kyiv Smart City рассказали, чем занять себя во время самоизоляции
13:06
Отсрочка оплаты коммунальных платежей не вызвала роста задолженностей на Киевщине
12:11
В области запустят производство средств дезинфекции и одноразовых масок
11:06
Киев и Киевщина лидируют в Украине по количеству выявленных случаев заболевания COVID-19
10:29
Спасатели продезинфицировали подъезд столичной 16-этажки, где выявили больного с коронавирусом
09:43
КОГА определила на Киевщине шесть баз для обсервации прибывших из-за границы
09:28
В Боярке на Киевщине после нападения домашнего ротвейлера умер мужчина
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 4 квітня 2020 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 4 апреля 2020
пятница, 3 апреля 2020 г.
20:45
“Укрзализныця” начала бесплатно подвозить служебными поездами сотрудников ГСЧС
20:26
Дело обвиняемого в растрате почти миллиона гривен бориспольского ритуальщика направлено в суд
Календарь событий