п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Компания “Рошен” хочет выкупить землю в Борисполе

Компания “Рошен” хочет выкупить землю в Борисполе

Компания “Бисквитный комплекс “Рошен”, которая расположена в Борисполе (Киевская область), планирует выкупить арендуемую землю у местного горсовета.

Об этом KV стало известно из сообщения газеты “Вісті”.

“Планируем выкупить землю, на которой расположено производство “Бисквитный комплекс “Рошен”, пополнив таким образом бюджет Борисполя. По нормативной оценке, эта земля стоит около 50 млн гривен. Для определения реальной цены городская власть будет проводить экспертную оценку”, - рассказал директор предприятия “Рошен” в Борисполе Константин Пивень (на фото).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

По его словам, продажа земли будет выгодной для города.

“Сейчас платим арендную плату за землю - это около 150 тыс. гривен в месяц. За год это 1,8 млн гривен. Поэтому эти 50 млн сможем выплатить за 20 лет. И что из них останется, с учетом инфляции? А так город получит средства за землю уже сегодня, а вместо арендной платы мы будем продолжать платить налог на землю в городскую казну. Вряд ли кто-то, кроме нас, будет претендовать на эту территорию, потому что местность болотистая и находится в промзоне. Там уже расположены наши объекты незавершенного строительства”, - отметил он.

Также Константин Пивень рассказал, что “Рошен” планирует достроить фабрику в Борисполе уже в 2018 году. “В сентябре 2018 года планируется запуск первой линии. В апреле должен начаться монтаж технологического оборудования. А в сентябре-октябре должна появиться первая продукция”, - резюмировал он.

На фото: один из корпусов бориспольского “Рошена”

KV сообщала, что в сентября 2015 года Бориспольский горсовет проголосовал за выделение 20 гектаров земли некому ООО “Логистический центр “Кондитер” под строительство бисквитного комплекса. Выяснилось, что до подачи бумаг на получение земли, компания изменила название на ООО “Бисквитный комплекс “Рошен”. Тогда разгорелся скандал из-за того, что мэрия Борисполя вознамерилась передать землю без проведения аукциона местному КП “Производственное управление коммунального хозяйства”, которое в свою очередь должно было передать ее в субаренду бисквитному комбинату.

В начале 2016 года прошло заседание горсовета, на котором Константин Пивень сообщил, что после выдачи земли они в накладе не останутся: бисквитная фабрика даст свыше тысячи рабочих мест и щедрые взносы в городскую казну. Кроме того, “Рошен” планирует реставрировать городской водоканал и даже взять на себя некие социальные обязательства. Но менеджер Петра Порошенко не смог обозначить конкретную финансовую выгоду для Борисполя от фабрики “Рошен”.

Читайте: В Киеве сторонники Саакашвили разбили витрину магазина "Рошен"

Фото: capital.ua и газета “Вісті

KиевVласть

Виктория Билоус

Теги: новости киевской области, строительство, земля, порошенко, борисполь, горсовет, рошен, константин пивень, покупка земли

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.