четвер, 25 квітня 2024 г.

Компания UTG начала возводить скандальный ТРЦ над метро “Героев Днепра”

Компания UTG начала возводить скандальный ТРЦ над метро “Героев Днепра”

Начавшееся строительство трехуровневого торгового центра на месте круговой площадки над станцией метро “Героев Днепра” ведет компания UTG. В компании заявляют, что новый ТРЦ будет рассчитан на посещение примерно 100 тыс. человек. Активисты уже зарегистрировали на сайте Киевской горгосадминистрации (КГГА) петицию с просьбой остановить стройку, опасаясь за сохранность перекрытий станции метро.

В июле 2016 года над выходом из станции метро “Героев Днепра” развернулось строительство нового торгово-развлекательного центра. Ведет его компания UTG, известная как девелопер крупных ТРЦ в Киеве и других городах.

По расчетам компании, пассажиропоток только по прилегающим улицам составляет от 38 до 55 тыс. человек в день, трафик по переходам кольца “Героев Днепра” составляет более 100 тыс. человек в день, а пассажиропоток станции метро “Героев Днепра” - около 77 тыс. человек в сутки.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Руководитель департамента стратегического консалтинга компании UTG Виктор Оборский, весной заявил газете “Вести”, что проект согласован с метрополитеном, и не будет мешать проходу пассажиров.

В ТРЦ будут продуктовый супермаркет, рестораны, фастфуды, магазины электроники, бытовой химии, аксессуаров, мобильной связи. Общая площадь ТРЦ - 10 тыс. кв. м.

Тем временем, на сайте петиций КГГА уже есть петиция, требующая остановить строительство ТРЦ над станцией метро “Героев Днепра”.

“Киевлян уверяли, что это химическое укрепление грунта над станцией метро. Но в это реально никто не верит, люди сами удостоверились в том, что это идет застройка круга, это похоже на какое-то безумие… Депутаты Киевсовета называют это строительство законным, дайте пожалуйста ответ: когда, и каким образом строительство над метрополитеном стало законным?”, - сказано в петиции, под которой за неделю уже подписались более 1100 человек из необходимых 10 тысяч.

Напомним, застройщик UTG за 12 лет работы открыл свыше 100 объектов недвижимости. Среди них: ТРЦ Ocean Plaza, “Пирамида”, “Комод” (Киев) и ряд крупных торговых центров в областных столицах.

Читайте: Троещинский “Квадрат” платит за землю минимум в два раза меньше положенного

КиевVласть

Павел Царев

Теги: новости киева, метро, петиция, героев днепра, торговый центр, UTG, Виктор Оборский

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.