п'ятниця, 16 серпня 2024 г.

Комісія Київради підтримала петицію щодо фінансування комплексів “Укрбуд”

Комісія Київради підтримала петицію щодо фінансування комплексів “Укрбуд”

Постійна комісія Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування підтримала петицію №11224 щодо фінансової підтримки об’єктів незавершеного будівництва “Укрбуд”. Петиція набрала понад 6 тис. голосів. 

Про це, як передає KВ, повідомляє пресслужба ХК “Київміськбуд”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Як зазначають автори петиції, з початком російського вторгнення та введенням воєнного стану, “Київміськбуд” втратив один з найважливіших джерел фінансування будівельних робіт, а саме продажів вільних квадратних метрів серед населення. Що призвело до суттєвого зменшення темпів будівельних робіт. 

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Така ж сама ситуація склалась і в багатьох інших як великих, так і малих забудовників країни. “Київміськбуд”, як найстаріший та найнадійніший забудовник країни, який практично є комунальною власністю, повинен бути першим, хто зрушить тишу на ринку нерухомості та поновить продаж вільних площ. Але на жаль без допомоги Держави, а саме Вас, Віталію Володимировичу, це неможливо. 

Хочемо також наголосити, що багато житлових комплексів(об’єктів незавершеного будівництва) Укрбуд будуються на земельних ділянках Міністерства Оборони та Міністерства Внутрішніх Справ. Це говорить про те, що велика кількість житлових приміщень, а саме квартир, повинна відійти до військових та поліціянтів, які наразі боронять країну від агресора. Наші Герої повинні бути впевнені, що їм є куди повертатися та де жити”, – йдеться у петиції. 

Більшість депутатів Комісії підтримали питання, тож наступним кроком буде його розгляд на засіданні сесії Київради. 

“Підтримка будівельної галузі — це створення робочих місць та оборот коштів, які починають працювати в Києві. Це додаткові можливості для розвитку міста, а кошти дуже потрібні місту. Крім того, до Києва приїхало більше 250 тисяч переселенців. Тому місто має надати їм робочі місця”, – зазначив депутат Київради, член профільної комісії Юрій Зубко. 

Читайте: Ігор Кушнір про недобудови “Укрбуду”: “Якби залежало від мене, давно б усе завершив, віддав би людям житло”

Фото: вебсайт сервісу електронних петицій Київради.

КиївВлада

Олексій Вєтров

Теги: новини києва, київрада, новини компаній, укрбуд, будівництво, київміськбуд, фінансування, петиція

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.