п'ятниця, 3 травня 2024 г.

Кличко та його подільники 4 роки пиляють гроші на Шулявському мосту - Цибулько

Кличко та його подільники 4 роки пиляють гроші на Шулявському мосту - Цибулько

Мер столиці Віталій Кличко та його подільники, за інформацією політичного експерта та блогера Володимира Цибулька, 4 роки розпилюють гроші на Шулявському мості. 

Про це KV стало відомо з повідомлення Володимира Цибулько на його сторінці у Facebook.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Кличко і його подільники вже 4 роки пиляють гроші на Шулявському мосту. Всі можливості для перетворення цієї споруди у безкінечну оточення Кличка використало більш ніж із користю. Головне, що там є одна крута зачіпка, якою Комарницький, що перехопив цю споруду у Микитася, скористається і з метою економічною, і навіть із політичною. Дещо з історії питання – з 2017 і аж майже весь 2018 рік – наживалися на шляхопроводі фірми Максима Микитася. Якщо 2017 року вартість проекту оцінювалася в 400 млн гривень, то вже 2018 підросла до майже 600 млн. Але 2019 року ситуація змінилася. Контроль над цими потоками перехопив Денис Комарницький. Вартість робіт різко зросла до 1,5 млрд гривень. У 2020 – до 1,7 млрд. В 2021 – до майже 2 млрд гривень. Я впевнений, що це ще далеко не кінець дерибану. Судячи з того, що відбувається, ціна добудови Шулявського моста буде рости і далі”, – написав Володимир Цибулько.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Він розповів про зачіпку, котра все тримає і гарантує не швидке закінчення цього корисного для Кличка процесу.

“Мова ііде про так званий 5-й цех заводу “Більшовик”, і там ще стільки закопано можливостей для розпилу, що цілі юрби чиновників зможуть розжитися “дєтішкам на молочішко”. А цей цех спочатку треба викупити у держави, потім зруйнувати, провести чергові безкінечні розкопки під інженерні споруди і вже потім добудувати розв’язку. Тобто задоволення на роки і велика купа так званого людського фактора, тобто особистої участі багатьох чиновників. Коли Кличко лише відкривав рух проспектом Перемоги, здавалося що до завершення лишилися кілька місяців, але зараз порахували, що попри величезні витрати міст готовий лише на 18%”, – запевнив Цибулько.

Експерт зауважив, що бюджет будівництва зростає пропорційно тій частці пафосу, яку вкладають в цей міст. 

“З початку будівництва його вартість зросла в чотири рази: з 598 млн гривень в 2018 до 2 млрд в 2021-м. І це виконана лише п'ята частина робіт. Найстрашніше, що Шулявський міст досі не введений в експлуатацію. Те, чим ми сьогодні їздимо – лише мала частина, "побудована з нуля". На жаль, Віталію Володимировичу наплювати на інфраструктуру столиці, на небезпеку для життів киян через аварійність мостів. Для нього головне – набити свої кишені. Здавалося б, стільки вже вкрали, пора б зупинитися. Але це не про Кличко і його подільників” – резюмував Володимир Цибулько.


Читайте: НАБУ зобов'язали відкрити кримінальну справу проти Кличка за крадіжку 10 млн євро, – Цибулько

Фото: KV

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новини києва, позиція, Віталій Кличко, корупція, промо, володимир цибулько, шулявський міст

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.