неділя, 30 червня 2024 г.

Кияни вимагають у КМДА врятувати від забудови стадіон “Арсенал” на Печерську

Кияни вимагають у КМДА врятувати від забудови стадіон “Арсенал” на Печерську

На сайті Київської міськдержадміністрації зареєстрували петицію з вимогою викупити землю та майно стадіону "Арсенал" по вул. Михайла Грушевського, 36. А компенсаційні кошти, призначені для власників ділянки, "Укргазбанку", перевести на потреби ЗСУ. Громада Києва веде довгу боротьбу за збереження стадіону "Арсенал" у центрі столиці на Печерську від забудови. Наразі "Укргазбанк" має намір продати ділянку з можливим будівництвом на місці житлового комплексу з комерційною інфраструктурою.

Про це KВ дізналася із електронної петиції, опублікованої на сайті Київської міської ради.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Ми вимагаємо, аби КМДА здійснила викуп земельної ділянки №8000000000:82:033:0013 та нерухомого майна стадіону “Арсенал”, розташованих за адресою: місто Київ, Печерський район, вулиця Михайла Грушевського, 36, а компенсаційні кошти, призначені для “Укргазбанку”, спрямувала на потреби Збройних Сил України. Міська влада має захистити стадіон, адже спортивна інфраструктура – це життєво важлива складова розвитку здорової та потужної нації”, – йдеться у тексті петиції. 

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Петиція стосується збереження стадіону “Арсенал” на Печерську та завершення його реконструкції, автором її є журналіст Володимир Фомічов.  

Обґрунтовуючи її подання, він зауважив, що з 2006 року триває боротьба місцевої громади зі спробами забудовника знищити стадіон. Саме у 2006-му Генпланом міста було змінено цільове призначення землі під ним зі “спорту та рекреації” на “багатоповерхову забудову”. 

Кілька років тому київській громаді вдалося відстояти стадіон, однак, за інформацією Фомічова, зараз він знову опинився під загрозою забудови. Земельна ділянка під стадіоном перебуває у власності “Укргазбанку”, який має намір найближчим часом виставити її на продаж. 

За інформацією “Економічної правди”, згідно зі зміненим цільовим призначенням ділянки, забудовник планує звести на території багатоквартирний житловий будинок з об’єктами торгово-розважальної інфраструктури. 

Раніше повідомлялося, що у 2022 році активній київській спільноті вдалося відстояти стадіон “Арсенал”. Він був майже повністю реконструйований за кошти приватного інвестора і наразі там вже тренуються діти.

Нагадаємо, як раніше повідомляла KВ, Фонд державного майна України оголосив про продаж на приватизаційних онлайн-аукціонах приміщень корпусу №1 і корпусу №7 колишнього заводу “Арсенал” у Києві. Аукціони планують провести 12 жовтня.

Читайте: КГГА передает в аренду компании из группы банкира Дяченко почти 1,4 га земли завода “Арсенал”

Фото: dynamo.kiev.ua

КиївВлада

Вероніка Злацька

Теги: новини київщини, новини київської області, війна росії проти україни, напад росії на україну, КМДА, позиція, київрада, забудова, укргазбанк, петиція, житловий комплекс, арсенал, печерськ, стадіон, володимир фомічов

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.