п'ятниця, 29 березня 2024 г.

“Киевводоканал” призывает киевлян не пользоваться услугами нелегальных ассенизаторов

“Киевводоканал” призывает киевлян не пользоваться услугами нелегальных ассенизаторов

В ЧАО “Киевводоканал” призывает киевлян пользоваться услугами исключительно тех ассенизаторов, которые имеют договор с обществом. Недобросовестные перевозчики жидких бытовых отходов сливают фекалии в лесах, на полях, в дождевую канализацию, а также магистральный канал Бортнической станции аэрации, по которому уже очищенная вода подается со станции к Днепру.

Об этом KV сообщили в пресс-службе ЧАО “Киевводоканал” (*).

Охват населения центральной системой водоотведения в столице - 98%, неохваченных - 2% (56 тыс. человек).

Перед тем, как сотрудничать с перевозчиками жидких бытовых отходов, в ЧАО посоветовали проверить, есть ли у них договор с “Киевводоканалом”, на балансе которого есть специальные сливные станции для стоков. Согласно технологии, перед попаданием на сооружения Бортнической станции аэрации, сточные воды должны быть разбавлены до необходимой концентрации. "Киевводоканал" сейчас сотрудничает с 75 перевозчиками жидких бытовых отходов.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Недобросовестные ассенизаторы, которые не имеют договора, сливают стоки в непредусмотренных для этого местах, чем наносят большой вред окружающей среде. Есть случаи слива фекалий в ближайших лесах, посадках, на полях и пустырях, а также в дождевую канализацию, которая не предусматривает очистку стоков.

Кроме того, нередки случаи залпового сброса в системы водоотведения в непосредственной близости от Бортнической станции аэрации (БСА). Залповый сброс - это сброс сточных вод с концентрациями загрязняющих веществ, превышающих более чем в 20 раз допустимые величины показателей, определенные в местных правилах приема. Такие сбросы выводят из строя канализационные коллекторы и требуют увеличения затрат на очистку.

Читайте: КГГА увеличила стоимость реконструкции дамб иловых полей Бортнической станции аэрации на 70 млн гривен

Более того, некоторые ассенизаторы умудряются сливать стоки в магистральный канал БСА, по которому уже очищенная вода подается со станции к Днепру.

Только слив стоков на специальных станциях позволяет максимально минимизировать вред, наносимый окружающей среде. На балансе "Киевводоканала" сейчас есть три сливные станции для ассенизаторов в разных частях города, которые построены согласно всем действующим нормативам и оснащены современным оборудованием. Сейчас идет подготовка к строительству еще одной. В общем, кроме трех существующих планируется строительство еще четырех сливных станций.

Читайте:  Недавний июльский ливень в Киеве смыл в канализацию 10 тонн мусора

*ПрАТ “Акціонерна Компанія “Київводоканал” (ПрАТ “АК “Київводоканал”) (код ЄДРПОУ: 03327664)

Фото: Результат

KиевVласть

Алена Момот

Теги: новости киева, мусор, канализация, бса, бортническая станция аэрации, ассенизаторы

четвер, 28 березня 2024 г.
20:44
У Гостомелі працюватиме перевізний цифровий флюорограф
20:22
Протягом доби зафіксовано 48 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
20:02
У Києві розпочали відключати опалення в житловому секторі
19:42
Поліцейські затримали киянина, який через помсту вбив собаку колишньої дівчини
19:23
Бучу відвідала делегація з Боснії і Герцеговини
19:04
ВАКС продовжив обов'язки судді Верховного суду Князєву
18:46
КОВА максимально сприяла правоохоронним органам у затриманні “крота”, - Руслан Кравченко
18:26
Завтра у Димерській громаді частково не буде світла
18:06
Донори крові з Києва - у топі серед команд DonorUA for Teams
17:46
Новий міжнародний залізничний маршрут з Києва до Кошице планують запустити вже цього року
17:21
“Українська команда” передала батальйону “Свобода” велику партію дронів-літаків, – Палатний
17:03
Український гідрометцентр попередив про небезпечні метеорологічні явища на Київщині
16:46
Ювенальні прокурори зафіксували загибель 537 дітей внаслідок збройної агресії рф
16:26
У президентській резиденції на Липській вирішили відремонтувати каналізацію
16:06
Зеленський представив нового голову Служби зовнішньої розвідки
15:46
Для Голосіївського району столиці збираються накупити цибулин тюльпанів та нарцисів на 1,4 млн гривень
Календар подій
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
28 березня 2024 г. 13:00
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
У столичному регіоні розробка Детальних планів території (ДПТ) все частіше використовується місцевими владами для легалізації самочинних будівництв через зміну цільового призначення земельних ділянок. Приклад – будівництво кінологічного центру біля села Рославичі на території Феодосіївської громади, яке явно без жодних дозвільних документів триває вже більше двох років і наразі активно підтримується керівництвом громади всупереч позиції місцевих мешканців. Громадські активісти наголошують на тому, що такий об'єкт матиме серйозний негативний вплив на екологію: створить ризик зараження людей різними хворобами через відсутність місця для утилізації собачих фекалій та загрозу для розташованого поруч ландшафтного заповідника “Васильківські карпати”. В Київській облраді, схоже, з цим згодні, але нічого зробити не можуть. Що стосується обурених громадян, то, якщо у Феодосіївській сільраді їх “не почують”, вони збираються звертатись до правоохоронців і суду.
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
26 березня 2024 г. 09:00
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
В Таценках на Обухівщині – скандал навколо підприємства, що планує займатися розливом мастил та оливи. Місцеві жителі вказують, що на земельній ділянці, де будуються виробничі потужності підприємства, розташована свердловина питної води, а поряд — житлова забудова і бювети. На думку мешканців, така наближеність створює ризик забруднення хімією навколишніх джерел. Люди налякані не тільки екологічними ризиками, а й воєнними: росіяни вже неодноразово доводили свій інтерес до підприємств нафтової галузі. Заручившись підтримкою місцевої влади, активісти дійшли аж до Міністерства екології. Однак, підприємство й досі продовжує здійснювати свою роботу. Чого прагнуть мешканці, чи дійсно підприємство загрожує екології села та як у ситуацію планують втручатись владні органи, – дізнавалася КВ.