субота, 27 квітня 2024 г.

Киевсовет не предусмотрел в школах медрабоников

Прокуратура города проверила медицинское обеспечение и питание детей в школах и детсадах. По результатам проверки 30 дошкольных и 13 общеобразовательных учебных заведений, в которых обучаются и воспитываются более 20 тысяч детей, не обеспечены ни врачами, ни медсестрами.

Как сообщил прокурор Киева Анатолий Мельник, прокуратура обязала КГГА обеспечить постоянное пребывание медицинских работников в школах и детсадах во время учебно-воспитательного процесса.

 

“В каждой школе должен быть врач и не на 1-2 часа, а в течение всего учебного дня. Чиновники отчитываются, что врачи есть, а на самом деле их в школах не видят ни учителя, ни ученики”, - цитирует прокурора города отдел связей со средствами массовой информации прокуратуры Киева.

 

Прокуратура Киева опротестовала решение Киевсовета, которым утверждена программа “Здоровье киевлян” на пять последующих лет. В ней не предусмотрено и не выделено ни копейки на медицинских работников в школах.

 

“Трудно понять, о чем думали депутаты Киевсовета, которые проголосовали за то, чтобы в школах не было врачей. Прокуратура настаивает, чтобы изменения в эту программу были внесены немедленно”, - добавил Мельник.

 

Как пример: в Дарницком районе, где учится наибольшее количество школьников (более 30 тыс. детей), за 49 школами закреплено лишь 2 врача, а лишь после того, как прокуратура Печерского района заставила райгосадминистрацию решить проблему - для 6 школ, где учатся 4 тыс. детей, было найден медицинский персонал.

 

В ходе проверки также было выявлено массовое отсутствие в школах медицинского оборудования - элементарного тонометра, резинового жгута, шин.

На уровне с медицинским обеспечением, особого внимания требует вопрос детского питания: “Из года в год прокуратура проводит проверки по питанию, однако нарушения не исчезают, а становятся все более серьезными. Даже выделенные средства на питание не всегда используются в интересах детей”, - отметил прокурор Киева.

 

За 2011-2012 годы прокуратурой возбуждено 6 уголовных дел в отношении должностных лиц управлений образования Голосеевского, Дарницкого, Днепровского, Печерского, Святошинского районов, которые использовали 5 млн. грн. не на питание, а в пользу предпринимателей, которые поставляли продукты для учебных заведений.

 

Напомним, как сообщалось, депутатам Киевсовета было предложено увеличить бюджетные расходы на медицину. В тоже время, КГГА божилась, что проблему питания детей в детских садах и школах столицы собираются решить путем внедрения единого стандарта питания.

 

Теги: Новости

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.