п'ятниця, 26 квітня 2024 г.

Киевляне просят остановить застройку на магистральных коммуникациях

Киевляне просят остановить застройку на магистральных коммуникациях

Профильная комиссия Киевсовета после обращения киевлян просит четыре Департамента КГГА в кратчайший срок решить вопрос о недопущении строительства над магистральными тепло- и электросетями в Днепровском районе. В каденцию Александра Омельченко Киевсовет незаконно выделил под застройку участок, на котором новый собственник сейчас собирается построить трехэтажный магазин с мансардой, подвергнув целый район риску остаться без благ цивилизации.

Об этом KV стало известно из письма главы земельной комиссии Киевсовета по вопросам градостроительства, архитектуры и землепользования Александра Мищенко.

Документ адресован четырем департаментам КГГА: земельных ресурсов; градостроительному; по благоустройству и госархстройконтроля. От чиновников требуют в кратчайший срок собрать информацию и дать предложения по поставленной проблеме.

К главе профильной комиссии горсовета, в свою очередь, обратился руководитель ОО “Киевляне объединяемся” Александр Дядюк. Инициативная группа жильцов дома №29 по ул. Миропольской крайне озабочена планами капитального строительства на своей  придомовой территории, да еще и на магистральных теплопроводах. Люди просят не допустить грубого нарушения строительных норм и мер безопасности.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Проблема заключается в решении Киевсовета от 18.11.2004 года № 760/2170 “О продаже земельного участка субъекту предпринимательской деятельности - физическому лицу Кутовому Владимиру Леонидовичу для строительства и обслуживания магазина строительных материалов по ул. Миропольская, 29 в Днепровском районе г. Киева”.

Упомянутый земельный участок площадью 0,058 га (кадастровый номер 8000000000:66:094:0062) фактически является придомовой территорией дома № 29 по улице Миропольской. Но и это не главное. По данным ПАО “Киевэнерго” под данным участком проложены два магистральных теплопровода диаметром 700 мм и четыре электрокабеля 10 кВ. А значит, при аварии на этих сетях может быть прервано снабжение теплом, горячей водой и электричеством целого района.

И, естественно, в соответствии в законом “О землях энергетики и правовом режиме специальных зон энергетических объектов”, а также СНиП 360-92** и ГСН В.2.5-39:2008 на таком участке  категорически нельзя ничего строить. Все подтверждено актом обследования “Киевэнерго” от 12 февраля 2015 года.

При этом, по информации ОО “Киевляне объединяемся”, новый собственник участка, некто Ю.Е. Кислицын, намеревается сейчас приступить к строительству трехэтажного торгового центра строительных материалов с мансардой. Имеет ли он уже разрешение на начало строительства, в обращении не уточняется.

Напомним, что в начале 2015 постоянный член земельной комиссии Киевсовета Татьяна Мелихова (“Батькивщина”), возглавившая временную контрольную комиссию по проверке легитимности решений столичного горсовета времен предшественников, упоминала решение от 18.11.2004 года № 760/2170 в повестке дня комиссии, как подлежащее отмене. Однако, как видим, это ничем не закончилось.

Как выяснила KV, первоначальный покупатель земельного участка Владимир Леонидович Кутовой известен как директор и один из учредителей ООО “Юникон” и ООО “Агро-Инвест-Холдинг”. Одним из учредителей последнего является ООО “Аватек”, которое вместе с его основателем Петренко Лидией Игнатьевной  “Украина Криминальная” связывала со скандально известным водочным холдингом “Петрус”.

Отметим, экс-мэр Киева Александр Омельченко, в каденцию которого принималось это сомнительное земельное решение, возглавляет сейчас фракцию Киевсовета “Единство”. Узнать позицию руководства фракции на счет указанного землеотвода КиевVласть пока не удалось.  

Читайте: Депутаты отчитались о пересмотре решений “преступных папередников

КиевVласть

Александр Евдокимов

Теги: новости киева, киевсовет, незаконное строительство

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.