четвер, 4 липня 2024 г.

Киев будет кормить школьников под контролем властей и родителей

 

Проблему питания детей в детских садах и школах столицы предлагается решить путем внедрения единого стандарта питания экологически чистыми продуктами.

Такое предложение содержится в проекте столичного стандарта образования, поступившим в учебные заведения Киева и детских садов для обсуждения и доработки педагогами и родителями. Еще одно предложение касается обеспечения детских садов столицы экологически чистой питьевой водой, информирует пресс-служба КГГА.

Вопросы улучшения качества питания киевских детей давно волнует столичную власть и стоит на личном контроле главы КГГА Александра Попова. Глава горадминистрации неоднократно посещал детсады столицы и проверял, чем кормят детей.

“Ко мне поступает много нареканий относительно качества питания в детских садах. Наверное, для родителей это такой же болезненный вопрос, как и дефицит мест. Я поручил руководителям соответствующих подразделений в кратчайшие сроки решить вопрос соответствующего финансирования. Теперь эта проблема будет под моим личным контролем”, - отметил Попов во время одного из таких визитов.

По результатам таких “ревизий” председатель КГГА поручил проверить, каким образом осуществляется закупка продуктов для школ и детсадов. В результате были выявлены серьезные нарушения, связанные с организацией питания в школах и детсадах. Сначала это касается процедур закупки продуктов питания.

“Зафиксированы факты завышения цен через высокие наценки и множество посредников, непрозрачные конкурсные торги. В частности, в некоторых случаях цены на продукты завышены на 20-40%, а в некоторых и на 70-80% ”, - подвел итоги ревизии зампред Руслан Крамаренко.

По мнению руководства города, предотвратить злоупотребления и значительно улучшить качество питания детей, можно создав унифицированный перечень продуктов, которые обязаны закупать учебные заведения. В свою очередь, город намерен постоянно и жестко контролировать качество продуктов и собственное питание в школах и детсадах. Кроме того, Александр Попов убежден, что контролировать качество питания городской власти помогут и родители.

“Я убежден в необходимости усиления родительского влияния и контроля за качеством питания. Родители должны быть уверены, что их дети получают в дошкольных учебных заведениях качественную и вкусную еду. Киев - столица Украины. Поэтому мы должны стать образцом для всей страны в решении каждого проблемного вопроса с участием общественности”, - считает Александр Попов.

 

Напомним, в середине января прошлого года столичные власти задолжали поставщикам пищевой продукции более 42 млн грн.

 

Теги: Новости

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.