понеділок, 1 липня 2024 г.

“Карточку киевлянина” следует перевыпустить в Ощадбанке до 1 октября

“Карточку киевлянина” следует перевыпустить в Ощадбанке до 1 октября

Держателям “Карточки киевлянина”, эмитированной банком “Крещатик”, следует ее обменять на новую до 1 октября текущего года. Перевыпуск карточки осуществляет Ощадбанк. На время перевыпуска – ориентировочно 14 дней – карточка будет полностью заблокирована. Но граждане льготных категорий смогут бесплатно ездить в метро, предъявив свое удостоверение.

Об этом KV стало известно из сообщения директора Департамента социальной политики КГГА Юрий Крикунов, которое цитирует “Город Киев”.

По словам чиновника, на ближайшей сессии Киевсовета будут внесены изменения в программу “Забота. Навстречу киевлянам”. Правки и дополнения касаются исключения банка “Крещатик”, как основного эмитента “Карточки киевлянина”. Вместо неплатежеспособного банка “Крещатик” отныне эмитентом соцкарточки будет “Ощадбанк”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook    

Он отметил, что так называемый переходной период на перевыпуск карты будет длиться ориентировочно до 1 октября.

Крикунов напомнил, что при обращении клиента за перевыпуском карты в “Ощадбанк”, старая карточка, выпущенная банком “Крещатик”, будет полностью заблокирована.

“Придя в “Ощадбанк” держателю карточки необходимо заполнить соответствующие бланки, написать заявление на перевыпуск. И с этого момента старая “Карточка киевлянина” окажется заблокированной. Где-то на 14 дней. Но, учитывая всю сложившуюся ситуацию, в программе “Забота…” будут предусмотрены и такие изменения, которые позволят пользоваться карточкой для проезда в метро при предъявлении своего удостоверения, как было раньше”, — уточнил Крикунов.

Напомним, "Карточка киевлянина" имеет три составляющих: транспортную — это билет, социальную — льготы и дисконты в аптеках и торговых сетях, а также платежную. Как платежная карта она заблокирована из-за ситуации в банке “Хрещатик”, который 5 апреля признан неплатежеспособным.

Читайте также: Банк “Крещатик” положили по согласованию с Кличко

Фото взято отсюда

КиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киева, киевсовет, изменения, целевая программа, льготы, ощадбанк, карточка киевлянина, банк крещатик, забота, навстречу киевлянам

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.