субота, 29 червня 2024 г.

Інна Хомич (“Нова Пошта”) - переможниця IV Всеукраїнської GR-Премії

Інна Хомич (“Нова Пошта”) - переможниця IV Всеукраїнської GR-Премії

Уже традиційно на початку грудня Українська асоціація професіоналів GR та лобізму детально аналізує та обирає найбільш успішні кейси у роботі та розвитку GR, лобізму в державі. 9 грудня успішно пройшла IV Всеукраїнська GR-Премія, яка об’єднала провідних представників галузі.

Як стало відомо KV, серед понад 78 кейсами претендентів на перемогу було обрано понад 10 найкращих проектів за наступними номінаціями:

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Найкращий юридичний кейс”: Інна Хомич

“Найкращий регіональний GR-проект”: Анатолій Русецький

GR-прорив 2021”: Герасимчук Володимир; Асоціація розвитку єврейських общин України

“Найкращий адвокаційний кейс”: Міщенко Анна

“Найкращий GR-інструмент у сфері лобізму”: Олександр Ліщина

“Найкраща профільна Асоціація”: Марія Колганова

“Government to Government Relations”: Пелех Марія

“Найкращий проект у сфері GR”: Різак Михайло

“Найкращий проект у сфері GR”: Чудновець Юлія

“Найкращий консультант у сфері GR”: Павленко Олександра

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Серед переможців – представники провідних компаній України із 20-річною громадян, а саме: директор з питань групи компаній “Нова Пошта” Хомич Інна Юріївна. Нагородила переможницю Тетяна Циба – український політик, Народний депутат України України 9-го скликання.

Інна Хомич – переможниця в номінації “Найкращий юридичний кейс”. Нагородила Тетяна Циба — український політик, Народний депутат України 9-го скликання

Кейс “Нова Пошта VS Держспоживслужба” було визнано Українською асоціацією GR-професіоналів та лобістів  як “Найкращий юридичний кейс”. До цього престижного звання компанія прийшла через тривалу та якісно проведену кампанію через застосування важливих GR та PR-інструментів. Її метою стало відстоювання інтересів “Нової Пошти” перед представництвом Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, які застосували до компанії неспівмірні порушенню штрафи у сумі більш ніж 300 млн грн, скористувавшись недосконалістю Закону України “Про захист прав споживачів”.

У межах інформаційної кампанії “Нова пошта” застосувала наступні інструменти: у ЗМІ вийшла стаття директора з правових питань Нової пошти; у соціальних мережах під хештегом #бізнесмаєголос об’єднались десятки тисяч українських підприємців. ЗМІ випустили понад 715 публікацій, у соцмережах – майже 4 тисячі постів, що охопила майже 160 000 контактів. З хештегом #бізнесмаєголос на підтримку Нової пошти також виступили відомі підприємці, депутати, чиновники. Медійна кампанія привернула увагу на упереджене ставлення та неякісно обґрунтовану позицію Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області стосовно роботи “Нової пошти”.

Використання PR та GR-інструментів допомогло привернути увагу Бізнес-омбудсмена, Спілки Українських Підприємців, Комітету підприємців України, Національної ради охорони здоров’я та безпеки, а також громадського руху “За вільну економіку”. Це довело не тільки прозору позицію “Нової пошти”, а й ефективність GR-інструментів в Україні, за що і бореться Українська асоціація GR-професіоналів та лобістів на Всеукраїнському рівні.  Підтвердженням цього є:

● Робота на 4 законопроектами, що спрямовані на впровадження лобіювання в Україні

Понад 58 профільних заходів для членів Асоціації за останні 2 роки

● Понад 217 проведених освітніх заходів, спрямованих на розвиток галузі GR та лобіювання в Україні

Читайте: Олександра Павленко – переможець IV Всеукраїнської GR-Премії в номінації “Найкращий консультант у сфері GR”

Фото: IV Всеукраїнська GR-премія

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новини києва, позиція, pr, Нова Пошта, лобізм, IV Всеукраїнська GR-Премія, Українська асоціація GR-професіоналів та лобістів, інна хомич, тетяна циба

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.