Голова Києво-Святошинської райради Дмитро Гусятинський привітав медиків району з професійним святом
![Голова Києво-Святошинської райради Дмитро Гусятинський привітав медиків району з професійним святом](/project/resources/2020/06/resized/two_column_RfBuMpUA.jpg)
Голова Києво-Святошинської райради Дмитро Гусятинський, голова Постійної комісії райради з питань охорони здоров’я Павло Реган та Святопетрівський сільський голова Антон Овсієнко привітали медиків району з професійним святом. Зокрема, голова райради вручив почесні грамоти понад 50 медичним працівникам первинної медичної ланки району. Почесну відзнаку районної ради також вручено в.о.директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Олегу Ткаченку.
Про це KV стало відомо з повідомлення прес-служби Києво-Святошинської райради.
“Особливо приємно відзначити медиків первинної ланки медичної допомоги, оскільки вони завжди на “передовій” боротьби за здоров’я жителів нашого району. Їхня робота є надзвичайно важливою, особливо в період, коли увесь світ бореться з пандемією коронавірусу”, – зазначив Гусятинський.
На переконання голови райради, в новостворених ОТГ після закінчення виборчого процесу саме первинна медична ланка повинна стати базисною основою якісного обслуговування жителів громад з максимальною кількістю медичних послуг.
Дмитро Гусятинський побажав медикам міцного здоров’я, продуктивної роботи та пацієнтів, котрі одужують.
Фото: Києво-Святошинської райради
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)