неділя, 5 травня 2024 г.

Голова Громадської ради Бучанського району та його заступниця передали партію ліків, одягу та продуктів харчування вінницьким лікарням

Голова Громадської ради Бучанського району та його заступниця передали партію ліків, одягу та продуктів харчування вінницьким лікарням

Голова Громадської ради Бучанського району Олександр Тигов та його заступниця, очільниця благодійного фонду (БФ) “Фонд Громади Приірпіння” Тетяна Лаговська передали партію ліків, одягу та продуктів харчування двом вінницьким лікарням, які проводять лікування поранених бійців ЗСУ. Зазначається, що раніше волонтери передали ліки до Михайлівсько-Рубежівської та Ворзельскої амбулаторій Бучанщини. 

Про це KВ стало відомо з повідомлення на сторінці в Facebook Громадської ради при Бучанській РДА Київської області. 

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Минулого тижня волонтери Благодійного Фонду “Фонд Громади Приірпіння” та голова Громадської ради Бучанського району Олександр Тигов передали чергову партію ліків, одягу та продуктів харчування двом вінницьким лікарням. Одній з вінницьких клінічних лікарень волонтери за запитом адміністрації закладу привезли продукти харчування (тушонку, сгущене молоко, фрукти), а також одяг. Крім того, було передано лейкопластирі від ГО "Рух місцевих громад"”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що саме в цю клініку наразі привозять на лікування поранених бійців ЗСУ прямо з передової. І багато з них має потребу в білизні та верхньому одязі. Іншій лікарні у Вінниці привезли 150 пачок антибіотику “Лінезолід-гетеро”. 

“Справа в тому, що ці ліки дуже дорогі (наприклад цей обсяг коштує 122 тисячі гривень), і не кожна лікарня може придбати такі препарати. Аналізуючи запити від нашої партнерської мережі громадських організацій Київщини та інших регіонів України, військових частин, ,ми наразі зробили висновок , що найнеобхідніше на сьогодні для них – теплий одяг, взуття, ліки (зокрема антивірусні препарати), кровоспинні засоби, обігріваючі засоби (особливо окопні свічки або парафін для їх виготовлення, грілки для рук)”, – зазначають волонтери. 

Також волонтери повідомляють, що лікарні, з якими волонтери контактують на системній основі потребують медичні засоби (стерильні хірургічні і нестерильні халати), противірусні медикаменти, антисептики, вітаміни, додаючи, що у лютому, декільком сільським амбулаторіям Бучанщини були передані медичні засоби і препарати, що коштують десятки тисяч гривень. 

Волонтери наголошують, що частину необхідного з отриманих запитів волонтери просять у виробників, або продавців цих речей, частину за результатами співпраці з міжнародними організаціями, місцевими благодійниками. Також ще один канал отримання гуманітарної допомоги для потреб ЗСУ, лікарень тощо – це привезення в Україну вантажів гумдопомоги та медзасобів з за кордону. 

Крім того, волонтерами налагоджені тісні контакти з жінками-волонтерами, що виїхали до країн ЄС. “Вони там ініціюють збір або збирають гроші на закупівлю саме того, що ми в них просимо, спираючись на потреби, про які нас інформують партнери, йдеться в дописі волонтерки. Завдяки плідній та ефективній співпраці з головою Бучанскої РДА Данилом Мавляновим та губернатором Київщини  у 2022 р. Олексієм Кулебою, а нині В.о. голови Київської обласної військової адміністрації (КОВА) Дмитром Назаренко, наші водії виїжджають до Німеччини, Польщі, Словаччини як волонтери. І привозять на своїх автівках те, що зібрали в цих країнах наші земляки з Бучі, Ірпеня, Вишневого,  інших міст і сіл Бучанщини”, – говорить голова БФ “Фонд Громади Приірпіння” Тетяна Лаговська. 

Лаговська також повідомила, що наразі волонтери цього тижня подали звернення до Бучанської РДА та КОВА з проханням дозволити виїзд кількох водіїв, щоб привезти з Німеччини медичні засоби, ліки, окопні свічки та парафін для їх виготовлення, зігріваючі грілки для рук, продукти харчування довготривалого зберігання, теплий одяг та взуття. 

Нагадаємо, волонтерський штаб "Українська команда" забезпечив ще один підрозділ розвідки маневреним позашляховиком.

Читайте: “Українська команда” передала розвідникам ще один позашляховик (відео)

Фото: Facebook сторінка Громадської ради при Бучанській РДА Київської області

КиївВлада

Павло Башинський

Теги: новини києва, новини україни, новини київщини, Олександр Тигов, фонд громади приірпіння, тетяна лаговська, позиція волонтери

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.