“Главное, чтобы нормы Основного закона были не только декларациями, а реально работали на благо граждан” - Виталий Кличко
![“Главное, чтобы нормы Основного закона были не только декларациями, а реально работали на благо граждан” - Виталий Кличко](/project/resources/2017/06/resized/two_column_2a4TVKhE.jpg)
Мэр Киева Виталий Кличко поздравил украинцев с Днем Конституции и принял участие в церемонии возложения цветов к памятнику автору первой украинской Конституции Пилипа Орлика, которая состоялась при участии Президента Украины, представителей Правительства и Верховной Рады.
Об этом KV стало известно из сообщения Киевской горгосадминистрации (КГГА).
“Конституція – це фундамент нашої державності, незалежності, демократії. Ухвалення Основного закону у 1996 році стало найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина в нашій державі. Головне, щоби положення і норми української Конституції були не тільки деклараціями, а реально працювали на благо громадян України. Щоби кожен українець почував себе захищеним і відчував, незалежно від посади, соціального статусу, політичних і релігійних переконань, що живе у сучасній європейській демократичній державі, де панує закон і главенствує право”, – наголосив Віталій Кличко.
Він зазначив, хоча сьогоднішня Конституція України - доволі молода, і їй виповнюється тільки 21 рік. Перша ж українська Конституція гетьмана Пилипа Орлика була упорядкована понад 300 років тому і однією з перших в Європі і в світі створила демократичні стандарти поділу влад в управлінні між законодавчою, виконавчою та судовою гілками.
“Я вірю, що Україна стане конституційно розвиненою та правовою європейською державою з високими стандартами життя і повним дотриманням демократичних прав і свобод наших громадян”, - підкреслив мер Києва.
Фото: сайт КГГА
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)