п'ятниця, 16 серпня 2024 г.

Фастовская мэрия хочет отобрать помещение у вечерней школы

Фастовская мэрия хочет отобрать помещение у вечерней школы

Вечернюю школу в Фастове, которая существует уже свыше восьмидесяти лет, хотят “переселить” в помещение общеобразовательной школы №7. Такие изменения городские власти объясняют экономией средств в сфере образования, а также намерением обустроить на этом месте амбулаторию.

О возможности “переселения” вечерней школы в Фастове KV узнала из сообщения депутата Фастовского городского совета Александра Попко на его странице в facebook.

“Есть у нас на Завокзалье вечерняя школа. Ей более восьмидесяти лет. С 60-х годов она функционирует на этом месте. Учатся там более 200 учеников”, - рассказал депутат.

По его словам, у городского руководства возникла идея перенести вечернюю школу в СОШ №7, а в самом помещении разместить фельдшерско-акушерский пункт и комитет самоорганизации населения.

По словам мэра Фастова Михаила Нетяжука, данная идея пока что находится на стадии изучения и публичного обсуждения.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

“В первую очередь это делается для оптимизации системы образования и здравоохранения. Сейчас седьмая школа не полностью загружена. Есть часть помещения, которая вообще не используется в учебном процессе, но траты на содержание школы при этом идут как на целое помещение”, - отметил KV Михаил Нетяжук.

По его словам, вечерняя школа не привязана к району проживания и используется жителями всего города, поэтому властям и пришла на ум идея “дозагрузить” СОШ №7. Кроме того, такое нововведение позволит открыть дополнительную группу детского садика. Еще одной причиной для обсуждения подобного варианта стало намерение открыть в помещении вечерней школы городскую амбулаторию семейного типа. Как отметил мэр Фастова, помещение не требует особых вложений для того, чтобы переделать его под медицинские цели.

Однако, решать судьбу помещения вечерней школы будет местная община.

“Я лично ездил по этому поводу в вечернюю школу. Её руководство пока что не высказывало своей позиции относительно данного предложения. В дальнейшем вопрос, насколько актуальна в этом районе вечерняя школа и амбулатория, будет решаться на общественных обсуждениях”, - заверил Михаил Нетяжук.

Читайте также: Фастов попросил у парламента и Кабмина денег на недостроенные школы

КиевVласть

Оксана Мельник

Теги: новости киевской области, фастов, вечерняя школа

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.