Фастівчан запрошують зібрати гуманітарну допомогу для жителів Херсонщини
![Фастівчан запрошують зібрати гуманітарну допомогу для жителів Херсонщини](/project/resources/2023/01/resized/two_column_dlHUrt8S.jpg)
Мешканців Фастова напередодні Дня Соборності України запрошують долучитись до збору благодійної допомоги мешканцям Херсонщини, які знаходяться в зоні бойових дій та на деокупованих територіях.
Про це KВ стало відомо з публікації Фастівської міської ради.
Здати гуманітарну допомогу можна до 20 січня включно у приміщенні міського Палацу культури.
Для жителів Херсонщини можна передати ковдри та пледи, теплі речі та шкарпетки у належному санітарно-гігієнічному стані, продукти харчування довготривалого зберігання, продукти швидкого приготування, консерви, чай, каву, цукор, печиво й мед.
Як раніше писала KВ, у Фастівській громаді протягом трьох днів, 18, 19 та 20 січня, ремонтуватимуть електромережі. У зв’язку з цим, у деяких населених пунктах громади відбудеться планове відключення світла.
Читайте: У Фастівській громаді ремонтуватимуть електромережі (адреси)
Фото: Погляд
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)