Екскерівників васильківського комунального підприємства судитимуть за розтрату 2,5 млн гривень
![Екскерівників васильківського комунального підприємства судитимуть за розтрату 2,5 млн гривень](/project/resources/2023/05/resized/two_column_7V0WzaOq.jpg)
Прокурори Обухівської окружної прокуратури затвердили та скерували до суду обвинувальні акти стосовно колишнього директора комунального підприємства Васильківської міської ради та його заступника за фактами розтрати бюджетних коштів у великому розмірі.
Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Київської обласної прокуратури.
"Розслідуванням установлено, що ексдиректор, шляхом підписання та видання наказів про преміювання працівників підприємства без законних на те підстав, протягом 2019-2021 років вчинив розтрату коштів комунального підприємства на загальну суму 2,3 млн гривень", – йдеться в повідомленні Київської обласної прокуратури.
Крім того, як зазначається, його заступник, виконуючи обов’язки директора підприємства у період відсутності останнього, видав накази про безпідставне преміювання підлеглих на майже 200 тисяч гривень.
У пресслужбі наголосили, що діями колишніх керівників завдано матеріальної шкоди комунальному підприємству, у зв’язку із чим прокурорами заявлені цивільні позови про її відшкодування.
Фото: Київська обласна прокуратура
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)