суббота, 18 января 2020 г.

Довгоочікуване введення в експлуатацію нового корпусу Вишнівської школи №1

Довгоочікуване введення в експлуатацію нового корпусу Вишнівської школи №1

Учні Вишнівської школи №1 та їхні батьки чекають на введення  в експлуатацію нового корпусу вже не один рік. Кілька місяців тому їм пообіцяли – оновлена школа запрацює 13 січня 2020 року. Але цього не відбулося  – через відсутність потрібної документації й вчасної подачі паперів на реєстрацію. Представники Київської обласної державної адміністрації включилися в цей процес й зустрілися зі страйковим комітетом. Пакет документів, що засвідчують готовність споруди до експлуатації, 11 січня подали до Центру надання адміністративних послуг міста. За законом, на ухвалу рішення є десять робочих днів. Та експерти пообіцяли відповісти не 23, а 17 січня.

Про це KV стало відомо з повідомлення прес-служби Київської обласної державної адміністрації (КОДА) на сторінці в соцмережі Facebook.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Нині день обласних чиновників розпочинається з інспекції до Вишнівської школи та спілкування із занепокоєними батьками. Ті відчаялися дочекатися новосілля й розпочали страйк. Батьки в школі – а діти вдома. Така ситуація вимушена, адже проєкт почали робити ще в 2006 році. Вже тоді цей корпус був вкрай потрібний. Місто активно забудовували й навчальних  місць катастрофічно бракувало.

За ці роки були значні перерви в процесі, змінювали підрядників, затягувалися ситуації з ухваленням бюджетів на будівництво, страйкували батьків, перекривали дороги й оббивали владні пороги. Роками навчання в цій школі починалося з обіцянок відповідальних осіб, чиновників й підрядників, що все буде зроблено.  Й роками діти, які мали навчатися в нормальних умовах, вимушені були знаходитися в переповнених класах, в старому приміщенні й у кілька змін. Було багато чого, та врешті-решт школу добудували. Сьогодні ситуація із передаванням її місту на особистому контролі голови КОДА Олексія Чернишова. 

“На будівництво витратили понад 150 мільйонів гривень. Якщо враховувати курс долара до гривні протягом цих років – сума складає близько 8 мільйонів доларів. Змінилося п’ять підрядників й кілька разів змінювався сам проєкт. Були роки, коли не було фінансування. Це основні причини затримки будівництва.” – зазначив перший заступник голови КОДА Олександр Скляров.

Сьогодні у Вишневому працює чотири школи, розраховані на  4250 місць. У цьому навчальному році тут 6041 учень. І з них 1631 приходять на другу зміну. А у першій школі, розрахованій на 530 дітей, нині аж 1569 учнів. 

Наразі новий корпус школи №1 збудовано й документи на фінальній стадії погодження. Все необхідне для роботи обладнання вже завезено й частково встановлено. За прогнозами й обіцянками новий корпус відкриє свої двері для школярів за три-чотири тижні.

Читайте: Голова КОДА призначив своїм першим заступником Олександра Склярова

Фото: прес-служба КОДА.

КиевVласть

Игорь Бровко

Теги: школа, кода, новини київської області, новини київщини, позиція, олексій чернишов, олександр скляров, введення в експлуатацію, вішневе, вішнівська школа

пятница, 17 января 2020 г.
20:45
Зеленский отказался увольнять Гончарука (видео)
20:26
В конце этой зимы в Киеве можно будет посетить Музей детства в течение 4 дней
20:06
Весной из аэропорта “Киев” начнет летать еще одна авиакомпания
19:43
Спустя несколько лет на улице Богатырской в Киеве вновь заработал бювет
19:26
Еще один полицейский в Киеве попался на взятке
19:10
Елена Костенко на совещании в Кабмине ознакомила представителей строительной отрасли с изменениями в ГАСИ
19:04
В Днепровском районе столицы должны были отремонтировать 165 лифтов (адреса)
18:44
Более 30 млн гривен за аренду земли вернулись в бюджет, - прокуратура Киева
18:23
ТРЦ Gulliver приглашает посетить детский развлекательный центр Гулливерия
18:04
Столичные власти опровергли заявление “Киевметростроя” о срыве сроков запуска метро на Виноградарь на год
17:46
Комитет ВР рекомендовал вместо Алены Бабак назначить министром развития территорий Дениса Шмыгаля
17:30
Законопроект о рынке земли в Раде рассмотрят не раньше февраля
17:22
Олексій Чернишов провів робочу зустріч з головою СБУ Іваном Бакановим
17:03
Нардеп Дубинский озаботился экстренной медицинской помощью в Киеве
16:50
На Софийской площади в Киеве возобновили движение транспорта
16:40
Министерская группа поддержки Гончарука: “за кресла не держимся”
Календарь событий