вівторок, 7 травня 2024 г.

Для прозрачности и контроля рынок ритуальных услуг необходимо диджитализировать, - депутат Стрихарский

Для прозрачности и контроля рынок ритуальных услуг необходимо диджитализировать, - депутат Стрихарский

Для обеспечения полной прозрачности и контроля на рынке ритуальных услуг планируется практически полностью диджитализировать все процессы.

Об этом KV стало известно из интервью депутата Верховной Рады от партии “Слуга народа”, девелопера Андрея Стрихарского для издания “РБК-Украина”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Андрей Стрихарский рассказал о том, возможно ли диджитализировать все процессы на рынке ритуальных услуг.

“На самом деле, как и в любой другой отрасли, возможность злоупотреблений в сфере захоронений напрямую зависит от степени закрытости и эффективности контроля. Чем прозрачнее система и более действенный контроль, тем вероятность меньше. Если этих составляющих не хватает, шансы на злоупотребления и нарушения сразу возрастают. Форма собственности здесь совсем ни при чем”, – прокомментировал девелопер Андрей Стрихарский.

Как отметил депутат, мировой опыт содержит немало примеров успешного функционирования частных кладбищ.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“Что касается крематориев, то их существование в частной форме собственности еще более оправдано. Ведь строительство одного такого объекта требует немалых инвестиций – около 1 млн. евро, которых в местных бюджетах часто просто нет. В то же время, потенциально они есть в частном секторе. Бизнес, очевидно, не будет вкладывать эти средства в коммунальную собственность”, – добавил Стрихарский.

По словам Андрея Стрихарского, для обеспечения полной прозрачности и контроля на рынке ритуальных услуг планируется практически полностью диджитализировать все процессы.

"Внедряются электронные системы для резервирования, учета, распределения мест для захоронения и администрирования информации о них", – резюмировал нардеп Андрей Стрихарский.

Читайте также: Предоставление услуг альтернативного захоронения должно быть урегулированы законодательно, – нардеп Стрихарский

Фото: открытые источники

КиевVласть

Владислава Олейник

Теги: новости киева, новости компаний, мнение, позиция, депутат, застройщики, Андрей Стрихарский, цифровизация, диджитализация, похоронные услуги, сфера похоронных услуг

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.