Димерська селищна рада замовила японський кондиціонер
![Димерська селищна рада замовила японський кондиціонер](/project/resources/2023/08/resized/two_column_bSPv8jmp.jpg)
Димерська селищна рада придбала у ФОП “Недашківський Олександр Іванович” кондиціонер Osaka STV-24HH INVERTER за 34 тис. гривень.
Про це KВ стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.
28 липня Димерська селищна рада заключила договір з ФОП “Недашківський Олександр Іванович” на закупівлю кондиціонера. Вартість договору склала 34 тис. гривень.
Згідно договору, селищна рада придбала кондиціонер Osaka STV-24HH INVERTER. Кондиціонер мають поставити до 31 серпня.
Зазначимо, японська торгова марка “Osaka” орієнтується на виготовленні кліматичного обладнання. Компанія працює з відомими компаніями, як Toshiba, Hitachi, Mitsubishi, Emerson.
Нагадаємо, столичне комунальне підприємство “Інформатика” оголосило відкриті торги, щоб закупити спеціальні засоби зв’язку та послугу з їх встановлення. Обладнання потрібне, щоб розвивати систему відеоспостереження у Києві.
Читайте: Київське КП “Інформатика” вкладе мільйон в систему відеоспостереження
Фото: відкриті джерела
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)