вівторок, 25 червня 2024 г.

Депутат-ударовец угрожал пистолетом киевлянам

Депутат-ударовец угрожал пистолетом киевлянам

Вчера дошло до кулаков из-за спора в Подольском районе Киева. Жители одного из домов решили пожаловаться арендатору, который в свою часть помещения заселил подозрительных людей. Но разговора не получилось, дело едва не дошло до пальбы из оружия. Активное участие в переговорах участвовал депутат от “УДАРа”, который “разбросал” оппонентов.

В драку превратилась попытка жителей узнать, кто именно живет за дверью, ведущей в арендованное - в их же доме – помещение, передает ТСН. Говорят, с лета здесь новый арендатор заселил подозрительных лиц, которые постоянно дебоширят. После очередного ночного скандала, который вновь устроили так называемые “соседи”, муж Александры попросил их вызвать на разговор хозяина помещения. Тот приехал на встречу с другом.

“Никто не разговаривал, они уже вышли агрессивные. Буквально два слова - и началось”, - говорит женщина.

Муж Александры - в больнице, снимает побои. Женщина говорит: молодые люди разбили ему голову, больше прикладывался товарищ арендатора, который назвался депутатом. Когда местные попытались остановить агрессора, он достал пистолет.

Люди вызвали милицию и самооборону района, офис которой расположен неподалеку. Саша - один из четырех бойцов мобильной группы, подскочил на место.

“Если нас четырех “положили”, то удар у него хорошо поставлен. Сказал, что он с 11-й сотни Майдана, а Медведя знаешь?”, - говорит самооборонец Подольского района Киева Александр Губин.

Сотник 11-й сотни, Медведь, которого ранее обвиняли в похищении машин из автопарка Януковича, действительно появился на дворе. В драчуне своего признал - говорит, этот самообороновец принимал активное участие в боевых действиях на Майдане.

Активистом 11-й сотни оказался Антон Замараев - мастер спорта по боксу, представитель партии “УДАР” в городе Вишневом, в позапрошлом году баллотировался в мэры. На его рубашке - кровь, рука опухла. Не скрывает: местных бил он. Оружие - травматический пистолет - также вытаскивал, но только с целью самообороны.

На Подол депутат из Вишневого приехал по просьбе друга - Сергея. Именно он - арендует это помещение. И телефоном получил угрозу: или забираться, или - арендованные квадратные метры подожгут. Правда, кто живет в этих стенах - Замараев - не знает. А его товарищ говорить не хочет.

Сейчас этот инцидент расследуют в милиции. Как удалось узнать, две недели назад в райотделе появилась и заявление от предыдущего владельца, который как-то заявил, что помещением завладели путем махинаций.

фото ru.tsn.ua

Теги: удар, оружие, подол, избиение, вишневое, самооборона, угроза, замараев

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.