четвер, 4 липня 2024 г.

Депутат Калиниченко просит разъяснить порядок выплаты компенсации за землю киевлянам-бойцам АТО

Депутат Калиниченко просит разъяснить порядок выплаты компенсации за землю киевлянам-бойцам АТО

На сегодня в Киеве проживает около 17,5 тысяч участников АТО. Каждому из них государством обещан земельный участок. Но так как свободной земли в столице мало, то части участников боевых действий хотят предложить денежную компенсацию. Депутат Киевсовета Дмитрий Калиниченко поинтересовался, на какой стадии находится разработка данного документа.

Об этом стало известно из материала KV “Планов громадье. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (28 ноября - 2 декабря 2016 года)”

Депутат Киевсовета Дмитрий Калиниченко (фракция “Единство”) поинтересовался у столичного градоначальника Виталия Кличко, как в Киеве собираются реализовывать ст. 12 Закона “О статусе ветеранов войны, гарантиях их социальной защиты”, которой предписывается в первоочередном порядке предоставлять участникам боевых действий земельные участки.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Как отмечалось Вами в эфире телеканала “Эспресо” 12 июля 2016 года, на сегодняшний день участников АТО-киевлян - 17,5 тысячи, и соответствующего объема земли у Киева нет. В связи с этим, разрабатывается механизм материальной компенсации, которая будет выплачена бойцу или его семье вместо выделения земельного участка”, - напомнил Калиниченко.

Подробнее: Кличко хочет бойцам АТО дать деньги вместо земли

Он попросил разъяснить порядок получения бойцами АТО материальной компенсации. Если же он еще не установлен, то хотя бы сообщить, на каком этапе сейчас находится разработка нормативных актов, которые будут регулировать данный вопрос.

Напомним, еще в августе 2016 года участник АТО Алексей Галимский сообщал, что  в Киеве нет ни механизма постановки в очередь на получение земли участниками АТО, ни самой очереди. Также участникам АТО нереально получить землю и в Киевской области.

Еще ранее, весной 2016 года, чиновники Киевской горгосадминистрации (КГГА) отвечали тому же Галимскому, что выделение земли участникам АТО невозможно ввиду отсутствия в столице зонинга и малого охвата столичных земель детальными планами территорий (ДПТ).

Однако в конце ноября чиновники КГГА сообщили, что столичная власть дополнительно выделила 53 млн гривен на строительство или приобретение жилья для семей погибших военнослужащих, а также для инвалидов I-II группы, принимавших непосредственное участие в антитеррористической операции.

Подробнее: 53 млн гривен выделено на строительство квартир для семей погибших военнослужащих и инвалидов АТО - Владимир Бондаренко

КиевVласть

Ирина Житняя

Теги: новости киева, участники ато, земельные участки, дмитрий калиниченко, денежная компенсация

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.