Червоний Хрест не приїхав на лінію розмежування - омбудсмен
![Червоний Хрест не приїхав на лінію розмежування - омбудсмен](/project/resources/2022/10/resized/two_column_n77plqCw.jpeg)
Представники Міжнародного комітету Червоного Хреста не приїхали на лінію розмежування з тимчасово окупованою територією, де на них чекала українська делегація. Організацію хотіли спонукати домогтися від рф доступу до Оленівки.
Про це KВ стало відомо з повідомлення омбудсмена Дмитра Лубінця.
За словами Лубенця, у понеділок, 17 жовтня, він разом із народними депутатами та радницею глави Офісу президента прибули на кордон із тимчасово окупованою територією.
“Цей візит ми планували, як і обіцяли з української сторони, здійснити разом із International Committee of the Red Cross Міжнародним Комітетом Червоного Хреста, для того, щоб спонукати його домогтися від Росії доступу до Оленівки і відвідати українських військовополонених. Це видалось для МКЧХ складніше ніж просто вчергове опублікувати “заклики до обох сторін” на сторінках свого сайту. Попри наш заклик і готовність забезпечити таку поїздку, МКЧХ ми не побачили”, – повідомив Лубинець.
Лубинець наголосив, що Україна хоче, щоб речі називалися своїми іменами - Україна допускає МКЧХ до російських військовополонених, а росія не допускає Червоний Хрест до українських військовополонених. росіяни катують і вбивають українських військовополонених, а Україна дотримується норм Женевських конвенцій.
Читайте: Червоний Хрест вимагає доступу до полонених Оленівки після критики від Зеленського
Фото: Дмитра Лубінця
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)