п'ятниця, 29 березня 2024 г.

Бориспольскую ЦРЛ перевели на биотопливо

Бориспольскую ЦРЛ перевели на биотопливо

На днях в Бориспольской ЦРБ заработала котельная на биотопливе. В мэрии надеются, что она сможет обеспечить потребности больницы в обогреве на всю зиму. На пеллеты перевели уже 3 объекта в городе, планируют дальше работать в этом направлении.

Об открытии котельной на пеллетах на Бориспольщине KV рассказал заместитель главы горсовета Николай Корнийчук.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

“Мощность такой котельной составляет 2 мВт, работают два котла по 1000 кВт,  — отметил  KV Николай Корнийчук. - Даже если оба котла будут работать только на 70% мощности, этого хватит для отопления больницы. Уже установлен счетчик для тепла”.

Между тем, Николай Корнийчук утверждает, что если с обогревом возникнут проблемы, а ООО “Укртепло”, которое инвестирует развитие пеллетного теплоснабжения не сможет поднять нормальную температуру, особенно в родильном отделении, есть возможность запустить газовую котельную.

“Уже три объекта в этом году мы перевели на пеллеты - ЦРЛ, школа №3 и вечерняя школа. Экономия в использовании газа. Национальная комиссия регулирования коммунальных услуг утвердила нам териф 1218 грн за 1 гигакалорию газа для нашего предприятия “Бориспольтеплосеть”. За пеллетную энергию у нас цена 1100 грн за гигакалорию. За последние 3 года удалось сэкономить около 10% газа и 4% стоимости самого тепла”, - отмечает зам мэра Борисполя.

Кроме того, по его словам, работа в этом направлении продолжается, готовятся проекты для котелень по ул. Лермонтова и в соцгородке.

На совещании Бориспольской райгосадминистрации в начале ноября уже поднимался вопрос температурного режима котельных, а г-н Корнийчук выступал с утверждением, что на начало месяца только одна котельная в селе Мирное вышла на нормальный температурный режим в 60 градусов, все остальные на выходе дали более низкие показатели.

Пеллеты являются экспортно-ориентированным товаром и производителю выгоднее их экспортировать в евро, чем продавать в Украине, - рассказал Сергей Демьянов, заместитель председателя правления холдинга по теплоснабжению Укртепло.акупаем пеллеты в Украине, они экспортируются в Польшу и другие страны Европы. Соответственно стоимость внутреннего рынка пеллет растет. Сегодня имеем 1650 грн за тонну дубовых пеллет плюс перевозки. Но пока цена пеллет не повлияет на тарифы за тепло", - добавил он.

КиевVласть

Оксана Мельник

Теги: борисполь, корнийчук, биотопливо, пеллеты

четвер, 28 березня 2024 г.
20:44
У Гостомелі працюватиме перевізний цифровий флюорограф
20:22
Протягом доби зафіксовано 48 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
20:02
У Києві розпочали відключати опалення в житловому секторі
19:42
Поліцейські затримали киянина, який через помсту вбив собаку колишньої дівчини
19:23
Бучу відвідала делегація з Боснії і Герцеговини
19:04
ВАКС продовжив обов'язки судді Верховного суду Князєву
18:46
КОВА максимально сприяла правоохоронним органам у затриманні “крота”, - Руслан Кравченко
18:26
Завтра у Димерській громаді частково не буде світла
18:06
Донори крові з Києва - у топі серед команд DonorUA for Teams
17:46
Новий міжнародний залізничний маршрут з Києва до Кошице планують запустити вже цього року
17:21
“Українська команда” передала батальйону “Свобода” велику партію дронів-літаків, – Палатний
17:03
Український гідрометцентр попередив про небезпечні метеорологічні явища на Київщині
16:46
Ювенальні прокурори зафіксували загибель 537 дітей внаслідок збройної агресії рф
16:26
У президентській резиденції на Липській вирішили відремонтувати каналізацію
16:06
Зеленський представив нового голову Служби зовнішньої розвідки
15:46
Для Голосіївського району столиці збираються накупити цибулин тюльпанів та нарцисів на 1,4 млн гривень
Календар подій
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
28 березня 2024 г. 13:00
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
У столичному регіоні розробка Детальних планів території (ДПТ) все частіше використовується місцевими владами для легалізації самочинних будівництв через зміну цільового призначення земельних ділянок. Приклад – будівництво кінологічного центру біля села Рославичі на території Феодосіївської громади, яке явно без жодних дозвільних документів триває вже більше двох років і наразі активно підтримується керівництвом громади всупереч позиції місцевих мешканців. Громадські активісти наголошують на тому, що такий об'єкт матиме серйозний негативний вплив на екологію: створить ризик зараження людей різними хворобами через відсутність місця для утилізації собачих фекалій та загрозу для розташованого поруч ландшафтного заповідника “Васильківські карпати”. В Київській облраді, схоже, з цим згодні, але нічого зробити не можуть. Що стосується обурених громадян, то, якщо у Феодосіївській сільраді їх “не почують”, вони збираються звертатись до правоохоронців і суду.
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
26 березня 2024 г. 09:00
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
В Таценках на Обухівщині – скандал навколо підприємства, що планує займатися розливом мастил та оливи. Місцеві жителі вказують, що на земельній ділянці, де будуються виробничі потужності підприємства, розташована свердловина питної води, а поряд — житлова забудова і бювети. На думку мешканців, така наближеність створює ризик забруднення хімією навколишніх джерел. Люди налякані не тільки екологічними ризиками, а й воєнними: росіяни вже неодноразово доводили свій інтерес до підприємств нафтової галузі. Заручившись підтримкою місцевої влади, активісти дійшли аж до Міністерства екології. Однак, підприємство й досі продовжує здійснювати свою роботу. Чого прагнуть мешканці, чи дійсно підприємство загрожує екології села та як у ситуацію планують втручатись владні органи, – дізнавалася КВ.