неділя, 23 червня 2024 г.

Благодійний фонд “Сталеві” продовжує допомагати морпіхам

Благодійний фонд “Сталеві” продовжує допомагати морпіхам

26 травня в Києві відбулась презентація благодійного фонду “Сталеві”, створеного за ініціативою Сергія Волинського, який наразі знаходиться в Туреччині разом з іншими командирами з "Азовсталі". Фонд покликаний допомагати бійцям морської піхоти, які знаходяться на фронті, а також пораненим, полоненим та їхнім сім’ям.

Про це KВ стало відомо з пресрелізу благодійного фонду “Сталеві”. 

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Нагадаємо, що Волинський командував підрозділом морських піхотинців під час оборони Маріуполя та став відомим в Україні і світі, завдяки своїм зверненням до світових лідерів, зокрема до президентів провідних країн, Папи Римського та Ілона Маска”, – йдеться в релізі. 

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що сам Волинський не був присутній на відкритті фонду, адже перебуває в Туреччині разом з іншими командирами, що керували обороною "Азовсталі". Проте Сергій записав звернення до українців із закликом боротись за Україну та всіляко підтримувати морських піхотинців, які щоденно виконують надскладні бойові задачі в найгарячіших точках передової.

“Пам’ятайте про тих, хто виборює право на свободу для майбутніх поколінь. Не вагаючись, віддавайте частину своєї душі тим, хто готовий віддати за вас своє життя”, – сказав морпіх. 

Повідомляється, що серед ключових напрямків діяльності це організація зборів мілітарної допомоги за запитами морпіхів, забезпечення лікування бійцям, що потребують фізичної та психологічної реабілітації, а також різносторонню допомогу родинам морських піхотинців, що перебувають у полоні або загинули, захищаючи Батьківщину.

Також, на відкритті фонду були присутні відомі українські блогери та ведучі – Андрій Бєдняков та Олексій Дурнєв, що прибули на захід так як особисто знайомі з Сергієм Волинським і також планують привернути увагу своїх глядачів до роботи благодійної організації”. 

Як інформувала KВ, 21 вересня 2022 року, Україна провела обмін військовополоненими. На Батьківщину вдалося повернути 215 людей, серед яких 124 офіцери. Зокрема, звільнено 108 бійців полку “Азов” та інших формувань Національної гвардії України (НГУ), а також військовослужбовців Сухопутних і Військово-Морських сил, територіальної оборони Збройних сил України (ЗСУ), Державної прикордонної служби, Національної поліції, працівників Служби безпеки України (СБУ), Держспецслужби транспорту, Державної митної служби. 

Серед звільнених з полону командир “Азова”, Герой України Денис Прокопенко (позивний – “Редіс”), Сергій Волинський (позивний – “Волина”), виконувач обов’язків командира 36-ї окремої бригади морської піхоти, Святослав Паламар (позивний – “Калина”), Олег Хоменко (“Азов”), Денис Шлега з Нацгвардії України, Герой України Євген Бова, командувач 1-го окремого батальйону морської піхоти. Також повертається Катерина Поліщук (позивний “Пташка”).

Звільнені п’ять командирів “Азова”, які, згідно з домовленостями, досягнутими раніше з президентом Реджепом Таїпом Ердоганом, перебувають у Туреччині під його особистими гарантіями захисту. 

Читайте: Україна повернула додому 215 військовополонених, з яких 108 бійці полку “Азов” – Зеленський 

Нагадаємо, у Києві на Софійській площі встановили скульптуру-символ стійкості українських військовополонених з “Азовсталі”.  Інсталяція символізує силу та віру героїчних українських воїнів, які у повному оточенні боронили незламний Маріуполь. Вона стоятиме на площі допоки весь гарнізон “Маріуполь” не повернеться додому.

Читайте: На столичній Софійській площі встановили монумент на честь захисників “Азовсталі”  

Фото: БФ "Сталеві"

КиївВлада

Павло Башинський

Теги: новини києва, новини україни, маріуполь, фонд, морська піхота, сергій волинський, благодійний фонд сталеві

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.