Більше половини вакцинованих на Київщині - жінки
![Більше половини вакцинованих на Київщині - жінки](/project/resources/2021/04/resized/two_column_lVl7mSOu.jpg)
На Київщині 58,1% вакцинованих від коронавірусу – це жінки. Відтак перші щеплення вже отримали 12 384 жительок області. Чоловіків менше – 8 925, що складає 41,9%.
Про це KV дізналася з повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації (КОДА).
“Від коронавірусу вже вакцинувались 21 309 жителів нашого регіону. Йдеться про медпрацівників, публічних осіб і ветеранів бойових дій, військовослужбовців, а також працівників освітньої і соціальної сфер. Переконаний, що щеплення від COVID-19 та ретельне дотримання усіх протиепідемічних норм дозволить нам знизити ризик інфікування серед наших жителів. Це наша основна мета, адже Київщина продовжує досі знаходитись у “червоній” зоні”, – зазначив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.
Нагадаємо: 7 квітня на Київщину доставили ще одну партію вакцин AstraZeneca/Covishield. Йдеться про додаткові 5 тисяч доз. Завдяки цьому кампанія з імунізації в області продовжилась.
Читайте: Київщина отримала додаткові 5 тисяч вакцин AstraZeneca/Covishield
Фото: пресслужба КОДА.
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)