субота, 6 липня 2024 г.

АЗС на Киевщине взорвалась, потому что была построена с нарушениями и проржавела

АЗС на Киевщине взорвалась, потому что была построена с нарушениями и проржавела

Госгорпромнадзор рассматривает версию взрыва газовоздушной смеси на АЗС “БРСМ -Нафта” в Переяславе -Хмельницком Киевской области. По результатам экспертного обследования выявлены многочисленные коррозионные сквозные повреждения подземного газопровода, ведущего от емкости до газораздаточной колонке.

Об этом пишут “Наши гроши” со ссылкой на OilNews.

Как сообщил заместитель председателя Госгорпромнадзора Степан Дунас, в приямке ГРК обнаружена концентрация пропан-бутановой смеси на уровне 2,2 %, а падение давления за 28 секунд составило 1,5 бар, что также свидетельствует в пользу версии о взрыве газа.

В результате работы экспертной комиссии выявлены и другие многочисленные замечания к проектированию, монтажу и оборудованию АЗС. Среди них отсутствие паспорта на газовое оборудование и емкости, отсутствие защиты от коррозии, ненадлежащий повседневный контроль за техническим состоянием оборудования.

Кроме того, представитель Госгорпромнадзора подтвердил, что согласно нормативно - правовому акту пожарной безопасности, запрещается устройство подвальных и межполовых пространств, а также канальная прокладка кабельных инженерных сетей в помещениях АЗС.

Напомним, взрыв произошел 22 апреля около 8:40 в административном здании АЗС “БРСМ -Нафта” на 49-м км трассы “Киев-Золотоноша”. В результате погибли шесть человек, включая 4 сотрудниц АЗС.

Один из основателей сети “БРСМ-Нефта” Андрей Биба тогда заявил, что причиной взрыва стало срабатывание взрывного устройства. Он выразил уверенность в том, что это элемент давления на компанию с целью завладения ее бизнесом.

Также в состав учредителей “БРСМ-Нефти” входит Валентина Ушакова. Она известна как соучредитель фирм “Монолит 2”, “Инвест менеджмент” и “Актив капитал групп”, где ее партнерами выступали отец и жена экс-министра энергетики Эдуарда Ставицкого.

Ставицкий после бегства Виктора Януковича также покинул Украину. По его месту жительства во время проведения обыска было изъято 42 кг золота, $4,8 млн, драгоценные камни, драгоценные часы, документы на недвижимость и офшорные компании и т.д.

Читайте также: У Махницкого уверены, что взрыв на АЗС не является терактом

Теги: азс, взрыв, переяслав хмельницкий, ставицкий, госгорпромнадзор

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.