четвер, 18 липня 2024 г.

Асфальтовый завод экс-регионала на границе Бучи и Ворзеля может пойти под снос (видео)

Асфальтовый завод экс-регионала на границе Бучи и Ворзеля может пойти под снос (видео)

Если владельцы асфальтового завода, который строится на границе Бучи и Ворзеля (Киевская обл.), за два месяца не приведут в порядок документы, завод будет снесен. На сегодня этот завод является самостроем, установили в ГАСИ Киевской области.

Об этом KV стало известно из сюжета информационного агентства “Погляд”, который был размещен на канале YouTube 23 марта 2018 года.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

На очередном заседании депутатов поселка городского типа (пгт) Ворзель (Киевская обл.), которое состоялось 22 марта, был заслушан доклад председателя ОО “Народный совет Ворзеля” (*) Дмитрия Гончарука по поводу ситуации со строительством асфальтового завода на границе Ворзеля и Бучи.

Гончарук сообщил, что недавно Департамент государственной архитектурно-строительной инспекции (ГАСИ) Киевской области выявил на этом объекте значительные нарушения. “Это (асфальтовый завод, KV) - самострой. Они (ГАСИ, - KV) вынесли предписание о приостановке строительства и предписание об устранении нарушений”, - сообщил депутатам поссовета Дмитрий Гончарук.

По словам журналистов, хозяину асфальтового завода дано два месяца для приведения документации в соответствие с нормами законодательства. Если предписания ГАСИ не будут выполнены, у хозяина завода потребуют добровольно его снести.


КиевVласть сообщала, что жители Ворзеля выступают против строительства на границе их поселка и соседнего города Бучи асфальтового завода. Строительство ведет ООО "ФПГ "Алькор" (**), совладельцем которого  является житель Луганска Тигран Кочарян, экс-депутат Луганского горсовета от “Партии регионов”.

В 2014 году баллотировался в Верховную Раду от партии “Сильная Украина”, в 2016 году - как самовыдвиженец. В сентябре 2016 года кандидатуру Тиграна Кочаряна подавали на должность руководителя “Киевоблавтодора”.

Имя Кочаряна также связывают с руководителями так называемых “ЛНР” и “ДНР”. Известно, что 19-22 июня 2017 года он находился в Луганской области на территории временно контролируемой боевиками для встречи с руководством террористических группировок.

Также имя Тиграна Кочаряна фигурирует в СМИ в ряде скандалов вокруг хищения бюджетных средств в сфере строительства автомобильных дорог.

Читайте: Жители и власти Ворзеля выступили единым фронтом против строительства асфальтного завода луганского экс-регионала (видео)

*ГО “Народна рада Ворзеля” (код ЄДРПОУ: 40853597)

** ТОВ “ФПГ “Алькор”, код ЄДРПОУ 39503364

Коллаж KV

KиевVласть

Константин Гродзинский

Теги: новости киевской области, новости киевщины, ворзель, поселковый совет, асфальтовый завод, тигран кочарян

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.