четвер, 18 липня 2024 г.

Александр Пабат разбирается, почему в школах Дарницкого района устанавливают снекоматы

Александр Пабат разбирается, почему в школах Дарницкого района устанавливают снекоматы

Депутат Киевсовета Александр Пабат требует у чиновников КГГА объяснить, на каком основании в школах Дарницкого района устанавливаются автоматы, продающие соки, воду и кондитерские изделия, а также соответствуют ли нормам питания предлагаемые детям продукты.

Об этом сообщается в материале KV Парк кличковского периода. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (16-20 января 2017 года).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Александр Пабат (фракция “Солидарность”) спросил у директора Департамента коммунальной собственности КГГА Андрея Гудзя и руководства других профильных департаментов, с какой стати некая компания “Дорога здоровья” устанавливает в школах Дарницкого района так называемые снекоматы - автоматы, продающие соки, воду, кондитерские изделия, фрукты и т.п.

“Хочу отметить, что из 41 наименования товаров, которые распространяются через автоматы для реализации снеков, 35 содержит сахар и их никак нельзя отнести к категории здорового питания”, - отметил депутат.

Он спросил, какими нормативными актами регламентирована установка в учебных заведениях Киева торговых точек. Также Пабат поинтересовался, соответствует ли продукция снекоматов Закону “Об основных принципах и требованиях к безопасности и качеству продуктов питания” и постановлению Кабмина “Об утверждении норм питания в учебных и оздоровительных заведениях”. Кроме того, депутата волнует, согласовывалось ли содержание снекоматов с диетологами и педагогами.

Читайте: В киевских школах установили автоматы со сладостями

Как стало известно KV, основным видом деятельности  ООО “Дорога здоровья” является “производство компьютеров и периферийного оборудования”.  Директором компании является Петришак Игорь Васильевич. Он же числится и среди учредителей компании.

Дальнейшее расследование показало, что личность Петришака - широко известная в узких кругах. И прославился он отнюдь не на поприще организации здорового питания или производства оборудования.

В 2015 году он хотел попробовать себя в политике. На местных выборах 2015 года Петришак баллотировался в Киевсовет по 29 избирательному округу (Дарница) от Партии решительных граждан, лидером которой является Борислав Береза. Интересно, что в графе “место работы” тогда еще 43-летний Петришак скромно написал “пенсионер МВД”.

Однако из СМИ выяснилось, что Петришак - вовсе не скромный правоохранитель на пенсии. В свое время он был начальником отдела розыска МВД Украины, начальником УБОП Киевской области. Его имя ассоциируют с таким понятием как “оборотни в погонах”, и уличают в многомиллионных прибылях от коррупционных сделок, откровенного мошенничества и даже хуже. За характерный внешний вид за ним закрепилось прозвище Качок. Шлейф скандалов тянется за Петришаком, который на пенсии решил заняться детским питанием, аж с начала нулевых, о чем свидетельствуют СМИ.

КиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киева, киевсовет, депутат, дарницкий район, школы, пабат, снекоматы

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.