вівторок, 23 липня 2024 г.

Александр Качный: “Реальные реформы и мирные переговоры - вот что нужно Украине”

Александр Качный:  “Реальные реформы и мирные переговоры - вот что нужно Украине”

18 сентября в Киеве состоялся круглый стол “Объединение ради мирного будущего Украины. Мир. Стабильность. Возрождение” с участием руководителей новой политической партии “Оппозиционный блок”, общественных организаций Киевской области, депутатов всех уровней.

Одной из главных дискуссионных тем стала “кризис власти, ухудшение социально-экономической и политической ситуации в стране и, как следствие, гуманитарная катастрофа”. Поэтому политически активные и неравнодушные к судьбе собственной страны люди собрались, чтобы обсудить пути выхода из ситуации, в которой оказалась Украина.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

“В ситуации полномасштабного кризиса общественные организации, ответственные политические силы и сознательные граждане объединяются ради мира и возрождения страны. Во всех регионах потеряно доверие к власти, поэтому Украине нужна проукраинская оппозиция, выступающая против войны и за экономический развитие”, - такими словами начал круглый стол Александр Качный, депутат Киевского областного совета, председатель комитета Киевской областной организации Партии развития Украины, вошедшей в состав “Оппозиционного блока”.

Один из лидеров проукраинской оппозиционной политсилы Вадим Рабинович отметил, что сейчас стране нужны две вещи - это остановить войну, которая уничтожила полстраны и погибли тысячи людей, наказать тех, кто ее развязал, и немедленно отправить в отставку правительство страны.

“У власти не могут находиться политические силы, которые за шесть месяцев не смогли начать реформ, а наоборот, пытаются за счет простых граждан решить экономические вопросы в стране. Отмена социальных выплат, уменьшение заработных плат, массовое сокращение работников бюджетной сферы - это не тот механизм выхода из пропасти, который необходим”, - добавил Александр Качный.

Специалисты уверяют, что существует достаточно механизмов, чтобы сдвинуть ситуацию с места. В частности, речь идет о выводе почти 40% экономики из тени, стимулировании сельского хозяйства, что приведет к увеличению количества производимой в Украине продукции, освобождении от налогов и всех фискальных проверок малого и среднего бизнеса на два года.

Участники круглого стола пришли к выводу, что изменений к лучшему можно добиться только путем нестандартных реформ и мирных переговоров. Украина должна стать мостом между Европой и Россией, а не строить забор на собственной территории.

Теги: власть, кризис, круглый стол, качный, катастрофа, дискуссии

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.